Máté Jánosék szerint összeért a Hajdúszoboszló

A kis Loki a HSE együttesével csapott össze. Ez a meccs volt a pont az i-re.

Forrás: DVSC

Forras: DVSC

Az NB III. 20. fordulójában a HSE együttese a Nagyerdei Stadionban zárta az évet a kis Loki vendégeként vasárnap délután. A találkozó végig jó iramban zajlott, az első félidő kiegyenlített játékot hozott; mindkét csapatnak voltak lehetőségei, amelyekből 1–1 gólt szereztek. A hazai oldalon Sármány Kristóf talált be büntetőből, amelyet Lukács Zsombor egalizált. A második játékrész eleje is hasonlóan folytatódott, egészen az újabb debreceni gólig, amelyet Talpalló Norbert jegyzett. Innentől kezdve teljesen a vendégek vették át az irányítást, amely meg is mutatkozott két igazán remek Máté János-szabadrúgásban, amellyel megfordította, és meg is nyerte az összecsapást Csillag László együttese.

Ezzel a sikerével negyedik helyen telel a Hajdúszoboszló, míg a DVSC II. a 14-en.

A Hajdú-Bihar megyei csapatok számára februárban folytatódnak az NB III. küzdelmei.