„Ma csak egy csapat volt a pályán, de az nem mi voltunk”

Meghoztuk a megye II.-es labdarúgó-bajnokság 9. fordulójának eredményeit.

Józsa SE – Hajdúhadház FK 1–2 (1–1)

50 néző. Vezette: Pósa Zs. (Nagy T., Vékony T.)

Józsa: Gordon B. – Papp R. , Balogh T., Iványi D., Nagy J., Zabiák P., Horváth R., Iványi Á., Bardi Á., Fekete L. (Molnár S.), Szabó M. Edző: Szabó László

Hajdúhadház: Fejér G. – Balogh I., Baktai L. (Bucz Zs.), Szarka I. (Kiss Sz.), Kiss Zs., Horváth A., Hadler P., Jeney D (Rézműves M.), Hunyadi R., Nagy I., Rostás M. (Molnár D.). Edző: Nagy István

Gól: Nagy J., illetve Iványi Á. (ÖG), Hadler P. Jók: Papp R., illetve Fejér G., Rostás M. Balogh I., Halder P., Kiss Sz. Kiállítva: Szabó M. Ifi: 4–0

Szabó László: A mai mérkőzésen a kiállításig a csapat a megszokott játékot játszotta. Sajnos a kiállítás után megváltozott a játékunk. Nagyon sok hasonló mérkőzésre van szüksége a csapatnak, hogy 90 percig a saját játékunkat tudjuk játszani. Egy balszerencsés gól döntött, de a fejlődésünkhöz az vezet, ha az ilyen mérkőzésekből leszűrjük a tanulságot.

Nagy István: Parázs hangulatú, rengeteg lappal tarkított mérkőzésen hátrányból felállva kibrusztoltuk a győzelmet. A pálya talaja miatt folyamatos játék nem alakulhatott ki, de küzdeni akarásból mindenki jelesre vizsgázott.

Polgár VSE – Nyíracsád Petőfi SE 4–1 (2–1)

50 néző.Vezette: Kiss A. (Szilágyi Z., Sápi V.)

Polgár: Kovács Zs. (Bodolai B.) – Rédai N., Kiss A., Tóth I., Dobó V. (Reszegi L.), Csorba T., Visegrádi D., Vaszilkó A., Molnár G., Murák K. (Molnár D.), Puzsár A. Edző: Varga Gábor

Nyíracsád: Klenik D.– Baranyai K., Mercs J., Rózsa N., Gugg K., Lakatos M., Dorogi Gy. (György R.), Jakab N., Csecsődi I., Gulyás G. (Pintye S.), Sisa J. Edző: Mercs János

Gól: Dobó V., Csorba T., Kiss A., Molnár D illetve Rózsa N. Jók: mindenki. Ifi: 19–1

Varga Gábor: A múlt heti fiaskót látványos játékkal és győzelemmel sikerült feledtetni egy szimpatikusan játszó ellenféllel szemben. Minden játékosuknak jár a dicséret a maximális hozzáállásért.

Mercs János: Sajnos az idegenbeli mérkőzéseken 11–12 fővel tudunk elmenni. Köszönöm azoknak a játékosoknak, akik eljöttek. Gratulálok a Polgár csapatának!

Nyírábrány–Görbeházi KSE 0–9 (0–6)

50 néző. Vezette: Zámbó T.(Mező S., Árva A.)

Nyírábrány: Küzmös Gy.– Debreceni J., Kiss R:, Kupecz R., Juhos Gy., Debreceni Gy., Molnár I., László J., Küzmös Gy.(Biró E.), Ötvös M., Gerghel Gy.,

Edző: Juhos Gyula

Görbeháza: Nagy Cs. – Toronyai L., Tóth A:, Hajdú R., Siket Gy.(Szilágyi K.), Szabó I., Félegyházi Z., Fábián Sz., Tóth P., Ilyés Z., Ronkovics T. Edző: Szolnoki Attila.

Gól: Félegyházi Z.(4), Hajdú R.(2), Tornyai L.(2), Fábián Sz. Jók: senki, illetve mindenki Kiállítva: Debreceni Gy. Ifi: 3–5.

Juhos Gyula: Ilyen tartalékos felállásból ez az eredmény született.

Szolnoki Attila: Jó felfogásban, remek játékkal, szép gólokkal magabiztos győzelmet szereztünk a látottak alapján egy tiszta, sportszerű mérkőzésen. Gratulálok csapatomnak a mai teljesítményhez és köszönöm az élményt, aminek részese lehettem. A Nyírábrány csapatának további sok sikert és kitartást kívánok a továbbiakban. A játékvezetőknek köszönöm a sportszerű, korrekt játékvezetést.

Hajdúdorog SE – Tiszacsege 8–2 (3–1)

50 néző. Vezette: Forgács K. (Búzás A., Kiss B.)

Hajdúdorog: Kolompár G. (Anga M.)– Fazekas M. (Percze N.), Mondok D., Dálnoki Zs., Oláh T., Kacsó E. (Majoros A.), Fehér Z. (Palóczi T.), Kompár B. (Szabó Z.), Kacsó I. (Franczel R.), Pogácsás J. (Szojka I.), Bódi I. Edző: Szojka István

Tiszacsege: Jecs József – Budai B. (Vincze M.), Csernik J., Simon Z. (Nagy Á.), Fülöp V., Tóth T. (Tamon R.), Nagy G.(Gréz K.), Répási Gy., Csurgó Á., Simon N., Baranyai Cs. Edző: Simon Zoltán

Gól: Dálnoki Zs. (2), Percze N. (2), Kolompár B., Fehér Z., Franczel R., Szabó Z. illetve Csernik J., Fülöp V. Jók: mindenki, Dalnoki Zsolt. Ifi: 3–1

Szojka István: Nagyszerűen teljesített a csapat. Vert helyzetből felállt, majd átvette a mérkőzés irányítását. Az első húsz perc kivételével remek játékkal, hozzáállással és alázattal játszottunk. Ha minden héten így teljesítenénk, a fejem soha többé nem fájna. Gratulálok a csapatnak és természetesen az ifi csapatomnak is!

Simon Zoltán: Vezettünk 2-0-ra az első 10 percben, azt hittük, hogy ez a mérkőzés meg van nyerve. Ez egy nagy pofon volt, gyorsan el kell felejteni. Továbbá gratulálok a lelkes hazai csapatnak!

Téglás VSE–Nyírmártonfalva SE 2–2 (0–1)

150 néző Vezette: Lévai Z.(Szilágyi Z., Sovány L.)

Téglás: Hadházi R. – Csapó I., Szabó G.(Beszeda M.), Köblös L., Fejes I., Kapusi J., Nagy I.(Horváth P.), Gyönyörű T., Hevesi F., Leveleki I., Juhász M.(Sigér S.) Edző: Nagy Imre

Nyírmártonfalva: Fekete S. – Szemán Be., Tóth T., Vértesi N., Szemán T. (Szemán Ba.) (Havrilla I.), Debreceni R., Szemán B., Nagy B., Kiss I., Konyári S., Jónizs A. Edző: Konyári Sándor

Gól: Gyönyörű T., Hevesi F. illetve Nagy B., Jónizs A. Jók: Hevesi F., Gyönyörű T., Leveleki I., Hadházi R. illetve Nagy B., Jónizs A. Ifi: 4–0.

Nagy Imre: Az első félidőben a vendégcsapat eldönthette volna a mérkőzést, de nem tette, ezért köszönjük szépen. A második félidőben a küzdeni akarásunk egy pontot hozott. Gratulálunk az ifi csapatunk újabb győzelméhez.

Konyári Sándor: Megint sikerült 2 pontot elszórakozni. A helyzetkialakítás feljavult, de a kihasználásuk szinte nulla. Egyre mélyebb a gödör.

Déli csoport

ESBE – Létavértes SC 2–3 (1–0)

150 néző. Vezette: Orosz J. (Malmos N., Nedeczky Zs.)

Ebes: Molnár B. (Sándor R.) – Szőlősi J., Szabó G., Almási A., Kovács B., Kovács B., Rezes L., Bodogán Z. (Szabó Z.), Horváth Sz., Árva D. (Csizi R.), Balás G., Fodor N. Edző: Kovács Imre

Létavértes: Fekete S. – Szabó Zs., Újvárosi M. (Bakó L.), Zurbó B., Vónya P., Kontos B., Bárány P. (Ferenczi J.), Bora Z., Pető Z. (Hevesi M.), Papp Z. (Boldog L.), Demján J. (Tóth L.). Edző: Kontor Gábor

Gól: Rezes L., Balás G. illetve Kontor B.(2), Vónya P. Jók: senki. Kiállítva: Szőlősi J. Ifi: november 17-én lesz.

Kovács Imre: Egy küzdelmes mérkőzésen a hit dominált jobban, ezért a Létavértes megnyerte a mérkőzést, pedig ehelyett egy döntetlen reálisabb eredmény lett volna. További sok sikert kívánok a Létavértes csapatának!

Kontor Gábor: Egy x-es kinézetű meccsen második félidőben már domináltunk, és egy bombagóllal sikerült megnyernünk a mérkőzést. Örülök a fiatalok jó teljesítményének, további sok sikert kívánunk az Ebesnek.

Nagyrábé Petőfi SK – Bestrong SC 2–1 (0–0)

50 néző. Vezette: Horváth J. (Papp N.)

Nagyrábé: Jónás B. – Sarkadi P., Kiss B., Szőke M. (Tóth B.), Burka A. (Balogh Cs.), Szabados M., Ötvös S., Szőke A., Mészáros I., Nagy Cs. (Tüdős L.), Kovács A. Edző: Bende Tibor

Debrecen: Vida D. – Bács Z., Rizán Zs., Németh K., Bartók P., Molnár Z., Radványi R., Szabó S., Magi L., Dobi N. (Tóth G.), Párducz T. Edző: Köstner Tamás.

Gól: Kiss B., Nagy Cs. Jók: Sarkadi P., Nagy Cs., Ötvös S., Szőke A. illetve Tóth G. Ifi: 2–6

Bende Tibor: A múlt heti gyenge teljesítményünk után kettőzött erővel igyekeztünk kozmetikázni a botlásunkat, így sikerült a méltán bajnokesélyes debreceni alakulatot legyőznünk. Gratulálok a csapatomnak és további sok sikert kívánok az ellenfélnek!

Köstner Tamás: Két szempontból is kényelmetlennek bizonyult a nagyrábéi kispad, egyrészt testileg, ugyanis a szálkák nem kívánt helyre jutottak a testemben, másrészt lelkileg a játékosaink miatt, akik karácsonyi hangulatba kerültek és rengeteg ajándékkal lepték meg a hazai csapatot. Egy sportboltban dolgozónak is becsületére váló mennyiségű labdát adtunk el a mai mérkőzésen.

Földes KSE – Nagyhegyesi SC 6–0 (4–0)

100 néző. Vezette: Vasziliu T. (Szabó F., Sütő J.)

Földes: Horváth Zs. – Kiss Z. (Kropok D.), Dede I. (Harmati L.), Madarász S., Bíró B., Orsó A. (Tóth S.), Papp B. (Móda G.), Illés J. (Kemecsei B.), Vincze N. (Oláh Sz.), Karmazsin Z., Fekete M. (Lukács Á.). Edző: Mező Bence

Nagyhegyes: Marton A. (Hajdu A.) – Tóth I., Hegedűs I., Erdélyi Zs., Oláh S., Rapcsák L., Borisz Sz. (Magyar L.), Bodnár I., Bodnár M. (Oláh J.), Karalyos R., Kocsis D. Edző: Magyar Lajos

Gól: Bíró B. (3), Orsós A., Vincze N., Karmazsin Z. Jók: mindenki, illetve senki. Ifi: 3–0

Mező Bence: Egy remek napot zártunk, büszke vagyok mindenkire. További sok sikert kívánok Nagyhegyes csapatának!

Magyar Lajos: Ma csak egy csapat volt a pályán, de az nem mi voltunk.

Nádudvari SE – Blondy FC Esztár 5–1 (1–0)

Vezette: László J.(Pintér Á., Petrika R.)

Nádudvar: Sallai J. – Makula E., Szabó T., Székely Z., Cseke Zs. (Bakó L.), Balás V. (Jakab L.), Szabó S. (Nagy S.), Czidor R. (Kovács I.), Puskás R. (Darányi T.), Komáromi B., Nagy G. Edző: Gere Csaba

Esztár: Gurzó B. – Mándi L., Sóvágó S. (Sándor D.), Jenei R., Kun I., Nagy P., Szabó Á., Vajas V. (Mona P.), Fekete B., Fekete Sz., Szalai J. Edző: Vajas Vera

Gól: Balás V. (2), Puskás R., Cseke Zs., Nagy S. illetve Fekete B. Ifi: 3–0

Gere Csaba: Az első félidőben hiába játszottunk mezőnyfölényben, a sok helyzetünk ellenére is nehezen találtunk rést a pajzson. Viszont a fordulás után tíz perc alatt eldöntöttük a mérkőzést, így megérdemelt a győzelmünk. További sok sikert az esztári csapatnak, a sérült vendégjátékosnak pedig mielőbbi gyógyulást!

Vajas Vera: A nádudvariak jó focisok.

Konyár SE – Debreceni Sport Club 6–1 (3–0)

50 néző. Vezette: Darányi A. (Tóth G., Nagy A.)

Konyár: Nógrádi I. – Taricska G., Csuka Zs., Farkas T. (Czibere D.), Lakatos R. (Makula I.), Tóth L., Czibere B. (Urbán P.), Lakatos G. (Hudák I.), Erdelics T., Tamási G., Tamási S. (Gellén A.). Edző: Czibere Tibor

Debrecen: Marton Sz. (Komlósi P.) – Ocskó G. (Bartha G.), Tóth B. (Büdi B.), Molnár B., Nagy N. (Serdült F.), Tóth Cs., Dobrán Cs., Frida Gy. (Balázsi Á.), Mandics I. (Nagy R.), Seres P., Károlyi N. Edző: Nagy Róbert

Gól: Lakatos G. (3), Gellén A., Tamási G., Hudák I. illetve Büdi B. Jók: mindenki, illetve senki. Ifi: 1–0

Czibere Tibor: Az eredmény szerintem egy kicsit túlzó. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a csapat nagyon jó teljesítményt nyújtott a mérkőzésen. További sok sikert kívánunk a nagyon szimpatikus vendég csapatnak!

Nagy Róbert: Hétről hétre magunkat alázzuk, valahogy nem találjuk meg a góllövő cipőnket. Gratulálok a konyári csapatnak! Köszönjük a korrekt játékvezetést!