6:3, 6:1

2024.02.28. 19:06

Bondár Anna kiesett a nagyszombati tenisztornáról

A Hajdúszoboszló SE játékosa két szettben szenvedett vereséget Fülöp-szigeteki ellenfelétől.

Bondár Anna

Forrás: Nemzeti Sport-archív

A hétvégén Portóban egyesben és párosban is tornagyőztes Bondár Anna a nyitókörben búcsúzott Trnavában (Nagyszombat) az 50 ezer dollár (18 millió forint) összdíjazású keménypályás ITF-tenisztornán, írja az MTI.

A világranglistán 111. játékos - akit másodikként emeltek ki a szervezők - szerdán a Fülöp-szigeteki Alexandra Ealával (182.) csapott össze, akit a múlt héten megvert a portugáliai negyeddöntőben, ezúttal viszont 6:3, 6:1-re kikapott tőle.

Ugyancsak az első forduló jelentette a végállomást Stollár Fanny (271.) számára, akit a selejtezőből érkezett cseh Nikola Bartunkova (266.) győzött le 6:2, 6:3-ra.

A hatodik kiemelt Udvardy Panna (171.) viszont 6:3, 6:4-ra verte a horvát Iva Primoracot (494.) az ITF honlapja alapján.