Jégkorong

2022.12.02. 07:30

A Csíkszeredát fogadja a DEAC hokicsapata

Az idei szezonban eddig egy debreceni és egy szeredai győzelem született.

A DEAC jégkorongcsapata pénteken este 18 óra 30 perctől a Sport Club Csíkszereda együttesét fogadja a Debreceni Jégcsarnokban. Az Erste Liga idei kiírásában a két együttes eddig két alkalommal találkozott. Szeptember végén György József együttese hosszabbítás után nyert 3–2-re a csíki gárda ellen. Az októberi erdélyi túra alkalmával azonban a Sport Club bizonyult jobbnak 5–3 arányban.

A felek hazai sikereket követően várják az összecsapást, hiszen a DEAC múlt héten vasárnap 5–3-ra győzte le a FEHA19 gárdáját, a Csíkszereda pedig 3–2-re nyert a Budapest Jégkorong Akadémiával szemben. A Debreceni Egyetem gárdája a negyedik, míg a csíkiak a hatodik helyről várják a mérkőzést.