„Egy megnyert meccset hoztunk ki döntetlenre”

Ismét gólzáporos mérkőzéseket játszottak a megyei másodosztály labdarúgói.

Ebes-Esztár 2-2 Megye II-es labdarúgó mérkőzés

Görbeházi KSE–Polgári VSE 1–4 (1–2)

Vezette: Erdélyi T. (Gáti Cs., Vasas Gy.)

Görbeháza: Szilágyi K. – Csirmaz O., Tóth A. (Csele G.), Hajdú R., Siket Gy. (Toronyai L.), Kurucz D., Fábián Sz., Ilyés Z., Pók D. (Tóth P.), Vas B., Ronkovics T. Edző: Szolnoki Attila.

Polgár: Kovács Zs. – Szajevics P., Visegrádi D. (Reszegi L.), Kiss A., Vankó Z. (Molnár D.), Rédai N., Tóth I., Nagy L., Vaszilkó A., Dobó V. (Kiss K.), Puzsár A. Edző: Varga Gábor.

Gól: Hajdú R., illetve Dobó V.(2), Szajevics P., Molnár D. Jók: Vas B., Ronkovics T., Csirmaz O., illetve Rédai N., Szajevics P., Kiss A., Molnár D. Ifi: 2–4.

Szolnoki Attila: Szeretnék gratulálni a Polgár csapatának, ugyanis voltak annyira rutinosak, hogy a helyzeteiket, az adandó alkalmakkor maximálisan kihasználták. Ezzel szemben mi a lehetőségeink nagy százalékát sajnos elhibáztuk. Ezen a mérkőzésen a helyzetkihasználás döntött.

Varga Gábor: Nagyon örülök, hogy a csapat maximálisan végrehajtott mindent, amit az öltözőben megbeszéltünk, és úgy gondolom, hogy ennyivel jobbak voltunk a hazai csapatnál. További sok sikert kívánok a Görbeházának.

ESBE–Blondy FC Esztár 2–2 (1–1)

Vezette: Pál G. (Géhl B., Keczeli D.)

Ebes: Kovács I. – Bernáth G. (Magyar Sz.), Szabó G., Galgóczi P. (Szabó Z.), Kovács B., Nagy Z. (Szabó M.), Sándor R., Fodor S., Almási A., Andirkó I., Borúzs T. (Rácz T.) Edző: Kovács Imre.

Esztár: Gurzó B. – Mándi L., Jenei R., Vajas V. (Mona P.), Szalai J., Szécsi B., Gavrilete R., Fekete B., Fekete Sz., Kádár B. (Lantos T.), Szabó L. Edző: Mándi László.

Gól: Kovács B.(2), illetve Mándi L., Fekete B. Jók: Bernáth G., Borúzs T., illetve senki Ifi: 1–2.

Kovács Imre: Helyzetek alapján egy megnyert meccset hoztunk ki döntetlenre. Helyzetkihasználásunk ugyanolyan volt, mint a múlt héten a Létavértes ellen. További sok sikert kívánunk az Esztár csapatának.

Mándi László: Örülhetünk az egy pontnak.

Báránd KSE–Nagyrábé Petőfi SK 2–5 (2–1)

Vezette: Szűcs L. (Pintér Á., Török Cs.)

Báránd: Varga Z. – Kuhajda A., Csóka G., Mátyás A (Török Zs.)., Bodnár I., Nagy Z., Kelemen T. (Elek J.), Farkas R. (Mile K.), Bernáth B. (Bodnár P.), Kiss T., Szutor T. (Ispán J.) Edző: Bodó Lajos.

Nagyrábé: Bilincsi Zs. (Barta J.) (Nagy Cs.) – Gál M., Faragó B., Vincze Cs., Füleki B., Czapp S., Parti P., Kiss B (Ötvös S.)., Arany M., Kiss Cs., Kovács A. Edző: Bende Tibor.

Gól: Bodnár I.(2), illetve Kiss Cs., Ötvös S., Füleki B., Czapp S., Nagy Cs. Jók: mindenki, illetve mindneki Ifi: 2–3.

Bodó Lajos: A mérkőzés elején a gyors gólváltást követően kiegyenlített játék folyt a pályán. A félidő utolsó percében rúgott góllal előnnyel tudtunk fordulni, melyet egészen a hetvenedik percig meg is tudtunk tartani, de Nagyrábé rutinos játékosai kihasználták a fáradtságunkat és a maguk javára fordították az eredményt. Azért lett ekkora különbségű, mert a végén már kitámadtunk és ellenfelünk ezt kihasználta. Gratulálok a Nagyrábé csapatának és kívánom, hogy jövőre a megye első osztályban folytassák szereplésüket. Büszke vagyok a csapatomra, mert ismét fegyelmezetten, nagy akarással játszottunk és így bizakodva tekinthetünk a jövőbe.

Bende Tibor: Köszönöm szépen a csapat minden játékosának, hogy ebben a mai, nem egyszerű helyzetben teljes vállszélességgel mellettem álltak. Köszönöm a rutinosabb játékosaink vezérszerepét. Gratulálok a csapatomnak a mai győzelemhez, valamint az ifi csapatunk győzelméhez. További sok sikert kívánok Bodó Lajos barátomnak és csapatának.

Nádudvari SE–Földes 6–1 (2–0)

Vezette: Gyarmati I. (Horváth J., Vilmányi S.)

Nádudvar: Tóth S. (Sallai J.) – Nagy G., Mónus R., Darányi T., Székely Z. (Bakó L.), Cseke Zs. (Tóth D.), Balás V., Kovács I. (Varga D.), Bodnár N., Szabó S., Nagy S. (Varga Zs.) Edző: Gere Csaba.

Földes: Horváth Zs. – Dede I. (Lukács Á.), Faragó R., Szabó K. (Mező B.), Kropok D., Faragó Gy., Orsó A. (Földesi A.), Szilágyi Z., Bíró B., Vincze N., Fekete M. Edző: Mező Bence.

Gól: Nagy S.(2), Darányi T., Cseke Zs., Balás V., Bakó L., illetve Földesi A. Jók: Tóth S., Mónus R., Kovács I., illetve senki Ifi: 1–3.

Gere Csaba: Az elején meglepett minket a Földes, de ahogy telt az idő, úgy alakítottunk ki egyre több helyzetet, melynek csak ha – a végét nézem – felét berúgjuk, nagyobb arányú a győzelmünk.

Mező Bence: A mai mérkőzésen az első félidő volt, ami említésre méltó. 1–0-s hazai vezetésnél kaptunk egy büntetőt, amit ismét nem tudtunk kihasználni, sőt utána több helyzetet is sikerült kialakítani, de nem sikerült egyik szituációt sem gólra váltani. Természetesen ez megbosszulta önmagát, így 2–0-s hazai vezetéssel vonultunk be az öltözőbe. Ott többen jeleztek sérüléseket és egy meghatározó játékosunk rosszul lett, így a második félidő irányítását teljes mértékben átvette a hazai csapat. Gratulálok az ifi csapat győzelméhez. További sok sikert kívánok Gere Csaba csapatának.

DSC-SI–Hajdúdorog SE 2–0 (1–0)

Vezette: Pósa Zs. (Sápi Cs., Kovács Á.)

Debrecen: Jónás B. – Bégányi B., Kovács P., Olajos I., Sallai Cs., Somogyi I., Demeter Á., Nagyerdei R. (Cserei Cs.), Bóni B. (Fecskovics N.), Dobi Z., Kiss T. Edző: Selyem Nándor.

Hajdúdorog: Tóth Z. – Kacsó E., Oláh T., Gyúró L., Palóczi T. (Kompár G.), Kompár B., Franczel R., Szabó Z. (Simicsku I.), Pogácsás J., Kacsó I. (Szojka I.), Majoros A. Edző: Szojka István.

Gól: Sallai Cs., Dobi Z. Jók: Kovács P., Bégányi B., Sallai Cs., Kiss T., illetve Tóth Z., Pogácsás J., Gyúró L., Kacsó E. Ifi: 10–0.

Selyem Nándor: Az első félidőben sorra alakítottuk ki helyzeteinket, nagyobbnál nagyobbakat, de sajnos csal egyet tudtunk értékesíteni. A második félidő elején kissé feljött a vendégcsapat, de a mérkőzést végig kézben tartva magabiztosan nyertünk. Gratulálok az ifi és a felnőtt csapat játékosainak.

Szojka István: A jobban futballozó ellenfél ellen tisztesen helytállt a csapatunk. Gratulálok az DSC csapatának.