edzői nyilatkozatok

2019.11.02. 19:23

„Nagy alázattal tették a dolgukat a srácok, jól játszottak”

A DVSC-Paksi FC (3-1) mérkőzés után a két edző, Herczeg András és Tomislav Sivic értékelte a látottakat.

Fotó: Kovács Péter

Herczeg András: Megérdemeltük a győzelmet, végig fegyelmezetten és nagyon okosan játszott a gárda, nagyon jól szálltak be a cserék. Kundrát gólt is lőtt. Az első félidőben két góllal vezettünk. A második félidőben a végén volt még gólszerzési lehetőségünk. Nagy alázattal tették a dolgukat a srácok és jól játszottak.

Tomislav Sivic: Ilyen meccs után nehéz értékelni bármit. Újra megvertük magunkat. Vártuk a kontrákat, majd egyéni hiba, tizenegyes, majd még egy. A második félidőben uraltuk a játékot, jöttek a beadások, nem lett gól. Ebből a meccsből nem lehetett többet kihozni. Nincs önbizalom a csapatban, ezért következnek az egyéni hibák. Sok mindent át kell gondolni.