2008.05.18. 20:34

Oroson is bódított a mákültetvény…

<p>Labdarúgó megyei II. osztály, Díjözön-csoport, 26. forduló.</p>

Nyírmihálydi–Levelek          0–1 (0–0)

Nyírmihálydi, 200 néző, v.: Sitku. Nyírmihálydi: Fehér – Vincze D. (Szolnoki), Szilágyi, Győrösi, Tóth L. (Szabó K.), Kovács F. (Lakatos J.), Kártik (Galgóczi), Haveland, Kósa B., Kovács P. (Lánczi), Szabó Zs. Játékos-edző: Nagy Attila. Levelek: Károly – Herczku, Mónus, Soltész, Hajdú (Tóth Zs.), Puskás (Molnár), Takács, Bukta, Horváth (Fodor), Obsitos, Varga (Liki). Játékos-edző: Mónus Gábor. Gól: Takács. Kiállítva: Szabó Zs. (87. perc) Ifi: 1–4.

Nagy Attila: – Érzésem szerint a bírói hármas a mai napon nagy gyenge formát fogott ki. A leveleki csapat nem szolgált rá a három pontra, de megyünk tovább a harmadik helyért.

Mónus Gábor: – Jó játékvezetés mellett megérdemelt győzelem. Gratulálok játékosaimnak, és további sok sikert a hazaiaknak.

Kölyök SC–Nyírpazony       0–0

Oros, 200 néző, v.: Ésik L. Kölyök SC: Szabó – Koncz (Tardi), Pásztor, Erdei (Kiss T.), Falatovics, Virág, Nagy S., Fekete (Bencs), Fintor (Mándi), Bodó, Pécsi. Edző: Nagy Lajos. Nyírpazony: Kiss J. – Dömötör (Kondor, Török), Pitács, Kvaka, Szobonya, Nyárádi (Villás), Farkas, Bukovenszki, Kocsis, Bihari (Deák), Kóka (Barkaszi). Edző: Seregi Mihály. Kiállítva: Farkas (75. perc) Ifi: 1–3.

Nagy Lajos: – A pazonyi mákültetvény nemcsak Ibronyban, hanem Oroson is bódított.

Seregi Mihály: – Igazságos döntetlent hozott a találkozó, bár hiányérzetem van helyzetkihasználás terén, amit a jövő héten kíméletlenül be fogunk pótolni.

Kék–Szakoly    3–2 (0–0)

Kék, 200 néző, v.: Piskóczi. Kék: Petró – Della (Csáki), Sipos, Lakatos Tamás, Mondok, Együd (Lippai), Erős, Spisák, Paulik (Papp Zs.), Szurcsik (Lakatos Tibor), Nagy Cs. (Buzás). Játékos-edző: Buzás Lajos. Szakoly: Tóth – Drahos, Boros, Újfalusi, Kulánda (Hajnal), Balogh N., Palaga (Várnai), Puki, Karaffa, Fiumei (Szuharev), Ványi. Játékos-edző: Boros Gyula. Gól:Együd 2, Szurcsik. ill. Balogh N., Ványi. Ifi: 5–1.

Buzás Lajos: – Nagyon jó iramú mérkőzésen megérdemelt győzelmet arattunk a másik bajnokaspiráns ellen.

Boros Gyula: – Úgy tűnt, ellenfelünk jobban akarta ma a győzelmet, így megérdemelt a sikerük.

Kálmánháza–Demecser        0–1 (0–1)

Kálmánháza, 200 néző, v.: Csikós. Kálmánháza: Soós – Doboveczki, Szilágyi, Papp N., Holácsik (Túróczi), Szabó K. (Kulcsár), Szabó Zs., Veres, Takács, Király, Szilágyi. Edző: Hajdú Pál. Demecser: Fintor – Simay, Balázscsik, Sebők, Ember, Gombkötő J., Kertész L. (Kocsis), Vakarcs, Kőrizs M. (Papp K.), Kantár K., Gombkötő Z. (Kőrizs K.). Edző: Tóth János. Gól: Kantár K. Ifi: 3–1.

Hajdú Pál: – Küzdelmes mérkőzésen szerncsés góllal győzött a bajnokcsapat.

Tóth János: – A csapat tette a dolgát, küzdött-harcolt, és megérdemelten nyert.

Nyírlugos–Nyíribrony          4–1 (0–1)

Nyírlugos, 200 néző, v.: Fekete S. Nyírlugos: Kriston – Kaszás, Csákányos, Herczku (Petrás), Illés, Frézer, Bujáki, Szász, Hudák, Horváth J., Nagy J. (Balogh F.). Edző: ifj. Kavalecz Béla. Nyíribrony: Bíró Z. –Dankó, Szegedi, Törő, Borza (Mizsák), Kriser (Bodoróczki), Kriston, Papp L. (Vitális), Köbli, Burik (Tárkányi), István. Edző: Fogarasi Zoltán. Gól: Petrás, Balogh F., Frézer, Csákányos (11-esből). ill. Szegedi. Ifi: 2–6.

Ifj. Kavalecz Béla: – Osztálybeli különbség volt a két csapat között, mert a végeredmény akár kétszámjegyű is lehetett volna.

Fogarasi Zoltán: – Hatvan perc taktikus játék, gólokkal kellett volna vezetnünk, utána viszont összeomlottunk, mint 2001-ben az ikertornyok. Gratulálok az ellenfélnek!

Kállósemjén–Nyírvasvári    3–1 (0–1)

Kállósemjén, 150 néző, v.: Bendik G. Kállósemjén: Árpád – Blazsán, Tóth M., Fodor, Kiszely (Jávor), Nyeste, Kákóczki, Simon, Kulcsár (Imre), Lakatos, Poór. Játékos-edző: Kákóczki István. Nyírvasvári: Horváth – Tóth Z., Szemán, Csapos, id. Vaszlavik, Kocsis, Paulik, Gergely, Polacsek, Kocsis P., Balogh (Sivadó L.). Játékos-edző: Csapos Zsolt. Gól: Lakatos, Nyeste, Simon. ill. Kocsis. Ifi: 0–1.

Kákóczki István: – Lelkes játékunk most gólokat és győzelmet eredményezett.

Csapos Zsolt: – Idegenben sokadszorra vertük meg magunkat.

Nyírgyulaj–Ófehértó 1–0 (0–0)

Nyírgyulaj, 150 néző, v.: Kertész. Nyírgyulaj: Kecskés – Franku, Konyha, Fehér, Tóth G. (Fekete), Szép T., Erdélyi, Tímár (Lóránth), Vonza, Pelyák (Vajdics), Szilágyi (Gestmáyer). Edző: Hüse Gábor. Ófehértó: Krizsanovszki – Nagy S., Pekács, Kevert S., Petró (Bodnár), Kiss A., Kozma B., Kevert K., Zatureczki, Sápi, Kertész. Edző: Dolhai Tibor. Gól: Pelyák. Ifi: 4–3.

Hüse Gábor: – Sportszerű, küzdelmes mérkőzésen végre valahára sikerült 1-0-ra győzni.

Dolhai Tibor: – Hajtottunk, küzdöttünk, de ez most ennyire volt elég.

Apagy–Bököny           2–0 (0–0)

Apagy, 100 néző, v.: Fábián. Apagy: Stekler – Támba, Ugyan (Barna), Kovács, Nagy, Kozák, Bakró, Szilágyi, Jakab (Krakkó), Sipos (Tóth A.), Szabó (Atucsák). Edző: Szegfű Mihály. Bököny: Csontos – Sántha, Szálku (Tóth L.), Horváth I., Vass Z., Pelles T. (Bodnár), Pelles Zs., Dalanics M. (Hüse L.), Dalanics R. (Csiszár), Marozsán, Tóth P. Edző: Vass Zoltán. Gól: Barna, Bakró. Ifi: 2–4.

Szegfű Mihály: – Nagyon fontos mérkőzést nyertünk meg, ami közelebb segíthet a benntmaradáshoz minket.

Vass Zoltán: – Hatvan percig jól játszottunk, csak sorra kihagytuk a helyzeteket. Az utolsó fél órára elfelejtettünk focizni.