2018.03.03. 19:23

„Az előző mérkőzéshez képest léptünk előre”

Debrecen, Felcsút - A Puskás Akadémia vs. DVSC (0-0) NB I-es mérkőzés után a két edző, Pintér Attila és Herczeg András értékelte a látottakat.

Herczeg András: Mindkét csapat fegyelmezetten játszott. Labdabirtoklásban jobb volt a hazai együttes, a Debrecennek voltak inkább helyzetei. Igazságos a döntetlen. A második félidőben lehetett volna több lehetőségünk, ha nem kapkodunk, és pontosabban jászunk, eredményesen befejezhettük volna őket. Az előző mérkőzéshez képest léptünk előre.

Pintér Attila: Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés lesz. Míg a Debrecen több játékost tudott pihentetni a hétközi kupameccsen, mi teljes csapattal játszottunk hét közben. Meg tudtuk volna nyerni ezt a mérkőzést. 120 perc volt a játékosokban az előző mérkőzés miatt. Erőben bírtuk, fejben nem voltunk ott. Gratulálok a Debrecennek, meg kell tanulnunk újra győzni.