2018.01.20. 12:03

Kálucz Martin: vereség a hírös városban

Debrecen - Szikrázó küzdelmet vívott az egyik legkeményebb magyarral.

A kecskeméti Árpádvárosi Sportcsarnokban rendezték a Hírős Harcosok Viadalát, amire a Taskó Fighting harcosa, Kálucz Martin is meghívást kapott. A tavaly decemberben megtartott viadalon a debreceni legény Imre Zsolttal, a Bács Team Se Kecel versenyzőjével, a magyar küzdősportélet egyik legkeményebb fighterével vívott 3×3 perces menetet. A K–1-es szabályrendszerben kiírt K–1 mérkőzés parázs csatát, kőkemény pofonokat, ütéseket, rúgásokat hozott. Kálucz már az elején súlyos ütésekkel kezdett: az első és második menetet biztosan nyerte. A harmadik után viszont a bírák egyenlőség miatt vitatható, de extra menetet ítéltek. A negyedik, mindent eldöntő plusz menetben Imre Zsolt egy jó ütemet elkapva, több ütéssel, rúgással támadta az akkor már kicsit megfáradt Káluczot, aki az összecsapás előtt nemrég még az Országos Ökölvívó Magyar Bajnokságon szerepelt. A szikrázó mérkőzés végén a bíró Imre Zsolt kezét emelte a magasba. Ezt a debreceni harcos és edzője sportszerűen elfogadta, és gratulált az ellenfélnek.