2015.03.22. 18:49

Nyert a Hosszúpályi és a Nyíradony

Hajdú-Bihar - A megyei első osztály eheti fordulójának vasárnapi játéknapján két mérkőzést rendeztek: a Hosszúpályi a Téglást, míg a Nyíradony az Ebest tudta legyőzni.

Hosszúpályi–Téglás 2–0 (1–0)

100 néző, vezette: Krizbai Zs. (Tóth G., Horváth G.)

Hosszúpályi: Sallai J. – Kassay G., Horogh F., Balogh J., Patka J., Olajos G., Tamás M. (Lakatos T.), Lakatos Zs., Purguly E., Lakatos I. (Lakatos S.), Kremiczki F (Duró G.). Edző: Selyem Nándor.

Téglás: Pálóczi I. – Lovas M., Nagy N., Csapó A., Horváth P., Nagy J., Nagy J., Dobrán T., Tahóczki S. (Kapusi T.), Danó N., Tóth Cs. (Fábián I.). Edző: Szabó Imre.

Gól: Tamás M., Purguly E. Jók: Patka J., Lakatos Zs., illetve senki. Ifi: 2–1.

Selyem Nándor: – Ezt a győzelmet kiszenvedtük. Bár a második félidőben már több lehetőségünk is adódott, sajnos ezeket szinte mind kihagytuk.

Szabó Imre: – Alacsony színvonalú mérkőzésen igazából helyzetbe se nagyon kerültünk, ellenfelünk a hibáinkat jól kihasználta és megérdemelten nyert.

Ebes–Nyíradony 1–4 (0–3)

100 néző, vezette: Nagy N. (Szabó F., Erdélyi T.)

Ebes: Nagy B. – Katona I. (Dörgő K.), Szabó G. (Szűcs P.), Szabó Zs., Bernáth G., Kelemen L., Dávid G. (Leiter K.), Nagy I., Leiter B. (Szegi Zs.), Kovács M., Mészáros T. Edző: Bak Attila.

Nyíradony: Bugjó N. – Szabó T. (Béke F.), Takács A., Tömöri L. (Farkas Z.), Gyurina J. (Gáll F.), Mercs J., Rácz F. (Baranyi B.), Czibere B., Illés J., Kiss G. (Kerezsi T.), Furó Zs. (Csecsődi I.). Edző: Orosz János.

Gól: Kelemen L., illetve Nagy B. (öngól), Czibere B., Kiss G., Mercs J. Jók: senki, illetve az egész csapat. Ifi: 0–3.

Bak Attila: – A héten a fiúkat fejben próbáltuk meg felkészíteni, sajnos ez nem sikerült. Mindenkinek illene a tükörbe néznie, s elgondolkodnia azon, hogy milyen szintű labdarúgó – nem ártana egy kis önkritikát gyakorolni.

Orosz János: – Az első félidőben a szél segítségével eldöntöttük a mérkőzést, a másodikban már inkább csak mezőnyjáték folyt.