2023.03.02. 09:18

Meccslabdát hárítva jutott a negyeddöntőbe Bondár Anna párosban

Bondár Anna nyerni tudott párosban

Forrás: Nemzeti Sport-archív

A Hajdúszoboszlói Sportegyesület teniszezője, Bondár Anna, oldalán Elena-Gabriela Rusével mérkőzéslabdát hárítva, döntő rövidítésben jutott tovább a páros negyeddöntőjébe a 259 ezer dollár (93,2 millió forint) összdíjazású monterreyi keménypályás női tenisztornán szerda éjszaka.

Az első helyen kiemelt magyar-román du a Jesika Maleckova, Deszpina Papamihail cseh-görög kettőssel találkozott. Az első szettet az ellenfél hozta, ám utána sikerült egyenlíteni. A döntő rövidítésben 9-8-nál Bondárék, majd 10-9-nél Maleckováék jutottak meccslabdához. Ám az 1 óra 38 perces csata utolsó három pontja a magyar-román párosé volt.

A Hajdúszoboszló SE sportolója egyesben a nyitókörben búcsúzott a mexikói versenyen.

MTI

Eredmény
páros, nyolcaddöntő:
Bondár Anna, Elena-Gabriela Ruse (magyar, román, 1.)-Jesika Maleckova, Deszpina Papamihail (cseh, görög) 2:6, 7:5, 12-10, döntő rövidítés