Szombati eredmények Hajdú-Bihar megyéből.

Megye II. osztály 10.forduló, ÉSZAK

Nyírábrány – Hajdúdorog SE 3-2 (1-2)

50 néző. Vezette: Gálfi F.(Kriston T., Tóth Z.)

Nyírábrány: Horváth A. - Debreceni J.(Küzmös Gy.), Török P., Kiss R., Furó Zs., Tóth Zs., Gerghel E., Sándor L., Klein I., Küzmös A.(Maczó Cs.), Fecskovics M.(Juhos Gy.). Játékosedző: Küzmös György

Hajdúdorog: Kompár G. - Gyúró L., Oláh T., Kompár B., Szücs R., Percze N., Tóth K., Kacsó I., Szojka I., Szabó Z., Majoros A. Játékosedző: Szojka István

Gól: Debreceni J., Furó Zs., Gerghel E. Ill. Percze N., Kompár B. Jók: mindenki, ill. senki Ifi:0-4

Küzmös György: Két azonos képességű csapat, aki jobban akarta a győzelmet, az nyert. A győzelem ízénél már csak a lecsónak volt jobb íze.

Szojka István: Ha nem dolgozunk, az eredmény magától nem fog jönni. Sajnálom, hogy ez a szezon így megy el, de köszönöm a tizenegy játékosnak aki időt szakított arra, hogy eljöjjön a mai meccsre…

Egyeki SBSE - Nyírmártonfalva SE 0-4 (0-1)

50 néző. Vezette: Pál G.(Lévai Z., Nedeczky Zs.)

Egyek: Domonkos B. - Nyerluc M., Zsólyomi D., Kun R., Len Sz., Tóth A., Farkas Z., Len Á., Novinics M., Tóth Sz., Kecskés G. Vezetőedző: Farkas Zoltán

Nyírmártonfalva: Kelemen K., Szemán B., Tóth T., Károlyi A., Szemán N., Szemán T., Verdes E., Rózsa N., Kiss I., Jónizs A., Ladó S. Vezetőedző: Konyári Sándor

Gól: Rózsa N., Tóth T.(2), Jónizs A. Jók: senki, ill. mindenki.

Farkas Zoltán: Kiegyenlített első félidő után a második bekapott gól eldöntötte a meccset, és már csak a gólkülönbség volt kérdéses. Teljesen szétestünk, minden tekintetben felülmúlt minket a Nyírmártonfalva. Össze kell szedjük magunkat, mert ez nagyon gyenge produkció volt! A meccs utáni finom bojtárkáposztát köszönjük Jocónak!

Konyári Sándor: Nehéz pontot elvinni Egyekről, nekünk ma magabiztos és céltudatos játékkal hármat sikerült. A helyzetek alapján nagyobb arányú győzelem is lehetett volna. Nemcsak elhisszük magunkról, hanem kezdjük bizonyítani, hogy több van ebben a csapatban.

Bocskai SE Vámospércs - Görbeházi KSE 4-5 (0-2)

40 néző. Vezette: László J.(Vasziliu T., Jóni T.)

Vámospércs: Bányai Cs. - Pólyik D., Vincze V., Bencze Zs.(Malmos G.), Ladányi R., Sándor B., Balogh S.(Terdik A.), Nagy O., Szarvas L.(Kiss T.), Nagy L.(Asztalos S.), Vértesi P.(Nagy N.). Vezetőedző: Oláh Sándor

Görbeháza: Pájerski J. - Kiss K.(Ilyés Z.), Toronyai L., Tóth A., Hajdú R., Siket Gy., Szabó I., Fábián Sz., Tóth P.(Csőke K.), Pók D., Ferge A.(Pálinkás P.). Vezetőedző: Szolnoki Attila

Gól: Nagy O., Kiss T., Sándor B., Asztalos S., illetve, Pók D., Ferge A.(2), Kiss K., Siket Gy. Jók: mindenki, ill. mindenki

Oláh Sándor:  A mai meccsen nem érdemeltünk vereséget, de ezt a játékot gólra játsszák.

Szolnoki Attila: Remek első félidő után, a magabiztos vezetés tudatában visszább esett a lendületünk, felhoztuk az ellenfelet. Magabiztosan nyertük a találkozót, az eredmény önmagáért beszél.

Hajdúhadházi FK – Petőfi SE Nyíracsád 5-0 (3-0)

40 néző. Vezette: Muszka Z.(Tóth G., Török Cs.)

Hajdúhadház: Kiss I.(Nagy S.) - Balogh I., Posta I., Kiss Zs.(Czibere T.), Horváth A., Nagy M.(Lakatos E.), Danó H., Papp G.(Molnár D.), Nagy I.(Németi J.), Hamar R.(Rézműves M.), Rostás M. Játékosedző: Nagy István Zsombor

Nyíracsád: Balogh Cs. - Ugyan R., Farkas Z., Kovács Gy., Illés P., Papp Zs.(Bognár A.), Berna B., Mike I., Sisa J., Nagy B. Játékosedző: Berna Bence

Gól: Posta I.(2), Horváth A., Hamar R., Danó H. Jók: Posta I., ill. senki. Ifi:14-0

Nagy István Zsombor: A játék képe alapján az eredmény hízelgő az ellenfélre! Nem vagyok elégedett, nagyképűen és egyéniesedve játszottunk.

Berna Bence: Nem nyilatkozott.

Tiszacsegei VSE – Téglás VSE 2-1 (0-0)

60 néző. Vezette: Hajdú I.(Katona L., Hadházi L.)

Tiszacsege: Baranyi Cs. - Gréz K., Nagy Á.(Hajdu N.), Csernik J., Deli G., Simon Z., Nagy L., Rácz L.(Tóth T.), Répási Gy., Csurgó Á., Simon N.(Budai B.). Vezetőedző: Simon Zoltán

Téglás: Csizmár K. - Dufla D., Beszeda M., Szabó G., Köblös L., Fejes I., Sigér S., Tóth Cs.(Tóth I Cs.), Hevesi F., Juhász M.(Gyönyörű T.), Varga L.(Karap S.). Vezetőedző: Nagy Imre

Gól: Deli G., Simon Z., ill. Hevesi F. Jók: mindenki, ill. Dufla D., Beszeda M., Hevesi F., Varga L.

Simon Zoltán: Nagyon jó, küzdelmes mérkőzésen vagyunk túl, amelyen megérdemelten nyertünk. A második félidőben nagyon sokat tettünk hozzá.

Nagy Imre: Ma három ponttal kellett volna távozni Csegéről, de a kihagyott helyzetekért nagy árat fizettünk. A csapatomat nem tudom elmarasztalni a vereség ellenére sem, mert jól küzdöttek, azonban a döntő pillanatokban rossz döntést hoztak. Fel a fejjel, a labdarúgás néha igazságtalan!

Ebesi SBKE – Blondy FC Esztár 2-4 (2-2)

40. néző Vezette: Gyarmati I.(Hetrovics R.)

Ebes: Kálmán N. - Csizi R., Bartha G.,Almási A.,Hegedüs B.(Harsányi K.), Árva D., Fodor N., Andirkó I., Dézsi Á., Csuka T., Sándor R. Vezetőedző: Kiss Norbert

Esztár: Gurzó B. - Mándi L., Sóvágó S.(Nagy P.), Kun I., Nagy P., Vajas V.(Halász B.), Pellei E., Balogh B., Sándor D., Szécsi B., Fekete Sz. Vezetőedző: Vajas Vera

Gól: Fodor N.(2) ill. Sóvágó S., Mándi L.(2), Szécsi B. Jók: senki, ill. mindenki. Ifi:1-2

Kiss Norbert: Sajnos saját magunkat vertük meg, azzal, hogy ajándékoztunk két gólt az Esztár csapatának. Nagyon bosszant ez a vereség. Köszönjük a szurkolóknak a buzdítást!

Vajas Vera: Irreális talajon reális eredmény.

SRE Komádi – Földes KSE 1-1 (0-1)

50 néző. Vezette: Vadon T.(Horváth J.,Borkó Z.)

Komádi: Puskás Cs. - Kirimi P., Tóth L., Varga L., Seprenyi K., Kóti R., Varga L., Nagy I., Simon S., Aburdán A., Miczura-Varga T. Vezetőedző: Puskás Sándor

Földes: Horváth Zs. - Rinyu B., Faragó Gy., Orsó A., Vincze Cs., Mező R., Balogh M., Bernáth I., Vincze N., Szabó B., Pocsai G. Vezetőedző: Mező Bence

Gól: Nagy I., ill. Mező R. Jók: senki, ill. senki

Puskás Sándor: Jó iramú mérkőzésen mindkét fél küzdött a győzelemért, így a végén igazságos döntetlen született.

Mező Bence: Igazságos döntetlen.

Derecskei LSE – Nagyhegyesi SC 2-1 (2-1)

60 néző. Vezette: Forgács K.(Nagy R., Sütő J.)

Derecske: Menyhárt N. - Szilágyi M., Farkas T., Husi Gy., Horváth G., Szalai J.(Cseke I.), Fekete B.(Hamza K.), Magyar B.(Pilcsuk L.), Makula Cs., Kovács B., Vadász I. Vezetőedző: Szép Sándor

Nagyhegyes: Marton A. - Magyar L.(Oláh J.), Bajusz R., Szabó Z., Oláh G.(Bíró M.), Forgács G., Oláh S., Szabó B., Bak Z., Hegedüs I., Erdélyi Zs. Vezetőedző: Plókai Mihály

Gól: Magyar B., Horváth G., Ill. Forgács G. Jók: mindenki, ill. Marton A., Szabó Z., Hegedüs I., Forgács G.

Szép Sándor: Agyonnyert meccset kellett végigizgulnunk. A kapu előtt jobb döntéseket kell hoznunk, és akkor az ilyen találkozóink simábban is alakulhatnak.

Plókai Mihály: Gyáva népnek nincs hazája. Amíg mi gyámoltalanul, hitehagyottan játszunk sajnos más eredmény nem lehet. Már negyedik hete a szimpatikus csapat szerepét eljátsszuk de most már a hócipőm tele van ezzel! Egyszer játsszunk úgy, hogy az ellenfél edzője szid minket, de legalább győzzünk!

Nagyrábé Petőfi SK – Nádudvari SE 3-0(1-0)

40 néző. Vezette: Orosz J.(Gajdics Z., Szabó M.)

Nagyrábé: Somogyi B. - Kaszás Z., Sipos R., Bacsó A., Kiss B., Kolompár D., Ötvös S., Faragó B., Mészáros I., Szőke A., Szabó I. Vezetőedző: Bende Tibor

Nádudvar: Dobi A. - Székely Z., Cseke Zs., Puskás R.(Tar G.), Bodnár N.(Jeges K.), Kovács L., Petrusz P., Czidor R., Kiss L., Szathmári Z.(Kovács I.), Nagy G.

Gól: Kiss B.(2), Jánosi B. Kiállítás: Puskás R. Jók: mindenki ill. senki. Ifi:0-1

Bende Tibor: Nyertünk, remélem, az ificsapat is halad tovább a megkezdett úton.

Gere Csaba: Az edzetlenség… Míg az idősebb játékosok veszik csak a fáradságot, hogy jöjjenek edzésre, addig nem lesz előrelépés. A mérkőzés végén már fejben is elfáradtunk, kiállítás, taktikai fegyelmezetlenség, pontatlanság jellemezte a játékunkat.

Loki Focisuli Debrecen KSE – Konyári SE 0-3 (0-2)

60 néző. Vezette: Bendik T.(Zámbó T., Vékony T.)

Loki Focisuli: Selyem D. – Kosztin N. (Karika A.), Károlyi N., Kevert B., Fecskán M., Tóth B., Cseppentő F., Kecskés J., Lázár R., Hársfalvi P., Ocskó G. Vezetőedző: Nagy Róbert

Konyár: Nógrádi I. (Cseh I.) – Czibere D., Csuka Zs., Farkas T., Lakatos R., Tóth L., Orbán A., Urbán P., Czibere B. (Kiss Z.), Erdelics T. (Makula I.), Tamási G. Vezetőedző: Czibere Tibor

Gól: Orbán A., Tóth., Erdelics T. Jók: senki, ill. mindenki

Nagy Róbert: Amíg nem tudunk állandóságot vinni a játékunkba, addig ez lesz. Nem a kifogásokat keresem, de hétről hétre 14-15 játékosom hiányzik.

Czibere Tibor: Az első félidőben nagyon jó játékot nyújtottunk, megnyugtató előnyt szereztünk a második félidőre. Annyira megnyugtatott minket, hogy a második félidő értékelhetetlen volt.