labdarúgó megye ii.

2019.11.03. 17:55

„Szervezetten, egymást segítve, jól játszottunk”

Vasárnap még két mérkőzést kellett volna játszaniuk a labdarúgó másodosztály északi csoportjában szereplő játékosoknak, ám az egyik végül elmaradt.

Fotó: Shutterstock

Téglási VSEؘ–Józsa SE 1–1 (1–0)

100 néző. Vezette: Juhász D. (Gyarmati I., Percze Zs.)

Téglás: Csizmár K. – Nagy J., Szabó G., Dufla D., Aradi L., Kapusi J., Móré B. (Tóth Cs.), Horváth P., Sigér S., Kecskés L. (Hadházi R.) (Papp F.), Kocsány Z. Edző: Nagy Imre.

Józsa: Goron B. – Lukács L., Papp R., Iványi D., dr. Valóczky J., Juhász B., Nagy J., Bucskó I. (Kovács O.), Fekete L. (Szabó M.), Zabiák P., Brehószki B. (Jóvér J.) Edző: Szabó László.

Gól: Dufla D., illetve Nagy J. Jók: Kocsány Z., Aradi L., Dufla D., Sigér S., Nagy J., illetve Juhász B., Lukács L., Papp R. Ifi: 1–5.

Nagy Imre: „Szervezetten, egymást segítve, jól játszottunk”. Az első félidőben az 1–0 hízelgő volt a vendégcsapatnak. A második félidőben sajnos Kuri belenyúlt a mérkőzésbe, így veszítettünk kettő pontot, amit a mai játékunk alapján teljesen megérdemeltünk volna.

Szabó László: A hazai csapat egész mérkőzés alatt jól tartotta a labdát, azonban a mérkőzés végén nekünk volt gólszerzési lehetőségünk. Egy igazságos döntetlen született.

A Tiszacsegei VSE–Nyírmártonfalva SE mérkőzés elmaradt.