Haon.hu

Máté Péter tanítványai ezúttal alulmaradtak

Forrás: Napló-archív

Fotó: Czinege Melinda

A harmadik fordulóval folytatódott vasárnap az NB III. Északkeleti csoportja: a sorozatban szereplő kis Loki ezúttal Cigándra látogatott. A hazaiak Pap Zsolt révén a 17. percben megszerezték a vezetést, a félidőben is 1–0 volt az állás. A debreceniek a fordulás után is mindent megtettek a pontszerzésért, azonban próbálkozásaik nem jártak sikerrel, a Cigánd 1–0-ra behúzta a meccset.

Máté Péter tanítványai három kör után a tabella 10. helyén állnak, egy győzelemmel és két vereséggel. Legközelebb, augusztus 19-én, szombaton 11 órától a hasonló mutatókkal rendelkező Eger gárdáját fogadja a DVSC II. a DEAC Sporttelepen.