2023.04.22. 18:04

A B döntő harmadik helyét csípte meg Zombori-Szalontai Ferenc 50 mellen!

A B döntőben harmadiklett Zombori-Szalontai Ferenc

Fotó: Czinege Melinda

A kaposvári úszó országos bajnokság zárónapja sem telt el debreceni érdekeltség nélkül. A DSI-ből 50 mellen induló Zombori-Szalontai Ferenc a 10. helyen zárt az előfutamok során (29.36), így ott lehetett a délutáni B döntőben. Sárosi Balázs 30.52-nél csapott a célba, összesítésben a 22. lett.

A férfi 100 méteres pillangóúszásban is indultak a cívisvárosiak, Zombori-Szalontai (56.73) a 21., míg Sárosi (01:01.10) az 53. pozíciót szerezte meg. Ugyanezen számban a hölgyek mezőnyében Koch Zita próbált szerencsét a DSI-ből, a fiatal tehetség a 22. helyet tudhatja magáénak (01:05.04).

Az 50 mell B döntőjében az ötös pályán tempózott Ferenc, aki ugyan elmaradt délelőtti idejétől, 29.57-tel így is harmadikként ért be. Bravó!