Futsal NB I.

2022.12.05. 21:55

Meglepetésre kikapott otthon a Mezei-Vill

Szabó Péterék (balra) nem bírtak a nyíregyháziakkal | Forrás: KM-archív

A Mezei-Vill futsalosai a Nyíregyházát fogadták hétfő este a bajnokság 14. fordulójában. A fordulatos összecsapáson a vendégek szereztek vezetést, azonban az MVFC az első félidőben egyenlített Rafinha révén, majd a szünet után meg is fordította a meccset – ismét Rafinha, illetve Nagy Imre voltak eredményesek. Tíz perccel a vége előtt 3–1-re vezetett Trencsényi János gárdája, azonban feltámadtak a nyíregyiek és remek 6-7 percet produkálva négyszer is betaláltak 5–3-ra módosítva az állást. Nagy Dániel még egyre visszahozta a Mezeit, de végül meglepetésre 6–4-re kikapott az újfalui gárda.

A találkozót követően a klub közösségi médiában megosztott bejegyzésében úgy fogalmazott, hogy nem bírták el a sok hiányzót, azonban megemlítik, hogy a kétes szituációkban rendre a Mezei-Vill ellen szólt a síp.