Megye II.

2022.05.01. 19:21

„Az első húsz percben mintha pályán se lettünk volna”

A megyei másodosztály aktuális fordulójának vasárnapi napján egyetlen mérkőzést játszottak.

illusztráció / Shutterstock

Nyíracsád Petőfi SE – Nagyrábé Petőfi SK 2-2 (0-1)

50 néző Vezette: Lévai Z.(Farkas B., Mező S.)

Nyíracsád: Papp T. – Keczán D., Baranyi K., Gugg K., Lakatos M., Balogh T., Bilda J., Berna B., Csecsődi I., Gulyás G., Mike I. Vezetőedző: Pintye Sándor

Nagyrábé: Jónás B. – Kaszás Z., Sipos R., Papp K., Kiss B., Szőke M., Szabados M., Szőke A., Mészáros I., Tóth B., Kordás J. Vezetőedző: Bende Tibor

Gól: Balogh T., Csecsődi I. ill. Sipos R., Ötvös S. Jók: mindenki ill. Sipos R., Ötvös S., Tóth B. Ifi: 0-7

Pintye Sándor: A mai nap egyik csapat sem érdemelte volna meg a győzelmet a nyújtott teljesítmény alapján. Gratulálok az ellenfélnek.

Bende Tibor: Hétről hétre osztogatjuk az ajándékokat, majd rohanunk az eredmény után. Az első húsz percben mintha pályán se lettünk volna, a második félidőben már legalább nyomokban magunkra találtunk. Ettől függetlenül nagyon sok hibával játszottunk végig, bár rengeteg nehezítő körülmény is adódott.