megye ii.

2021.08.14. 21:40

„A csapatunk negyvenöt perc játékidőre alkalmas”

Szombat délután elstartolt a megyei másodosztály, gólzáporos mérkőzéseknek örülhettek a szurkolók.

20210516 Lepsényi LMSK-Aba, megyei labdarugó mérkőzés. Fotó: Pesti Tamás PT Fejér Megyei Hírlap

Fotó: MW-archív

Józsa SE – Hajdúdorog SE 4–2 (0–2)

70 néző. Vezette: Darányi A. (Gáti Cs., Kiss G.)

Józsa: Goron B. – Papp R., Balogh T., Horváth R., Molnár S. (Szabó M.), Iványi D. (Adonyi J.), Bardi Á., Nagy J., Iványi Á. (Halicsku T.), Zabiák P. (Bucskó I.), Fekete L. (Babics A.). Edző: Szabó László.

Hajdúdorog: Almási J. – Mondok D., Dálnoki Zs., Oláh T., Szojka I., Kompár B. (Dálnoki L.), Franczel R., Majoros A. (Fehér Z.), Kompár G. (Gyúró L.), Pogácsás J., Percze N. Edző: Szojka István.

Gól: Nagy J. (2), Molnár S., Babics A., illetve Percze N., Dálnoki Zs. Jók: Fekete L., Adonyi J., illetve senki. Ifi: 5–0.

Szabó László: Az első mérkőzésen, az első negyvenöt percben nem találtuk meg a futball ritmusát. A második félidőben magára talált a csapat és magabiztosan nyert. Remélem, hosszú távon a második félidő játékát fogjuk továbbvinni.

Szojka István: A csapatunk negyvenöt perc játékidőre alkalmas, amit az eredmény remekül igazol. Ha ezen nem tudunk változtatni, roppant nehéz szezon elé nézünk. Gratulálok a Józsa csapatának a győzelemhez!

Hajdúhadházi FK – Téglás VSE 4–1 (1–1)

300 néző. Vezette: Gulyás S. (Hajdu P., Czibere B.)

Hajdúhadház: Fejér G. (Kiss I.) – Balogh I., Baktai L., Lakatos L., Szarka I. (Kiss Sz.), Kiss Zs., Horváth A., Halder P. (Molnár D.), Jeney D. (Takács G.), Hunyadi R. (Szilágyi J.), Rostás M. Edző: Nagy István.

Téglás: Nagy Cs. – Szabó G., Köblös L., Aradi L., Dufla D., Kapusi J., Kovács I., Nagy M., Juhász M., Hevesi F., Hadházi R. Edző: Nagy Imre.

Gól: Kiss Zs. (2), Halder P. (2), illetve Hadházi R. Jók: Balogh I., Baktai L., Halder P., Horváth A., illetve Aradi L., Nagy M., Kovács I., Kapusi J. Ifi: 2–1.

Nagy István: Amit a mérkőzés előtt vártam, bekövetkezett. Harcos ellenfél, sok néző, jó körülmények. Az első félidő kapkodó játéka után, a szünetben megbeszéltük a dolgokat és magabiztosan nyertük meg a mérkőzést.

Nagy Imre: Sajnáljuk, hogy a hazai csapat érthetetlen módon nem fogadta el a halasztási kérelmünket. Nem hiszem, hogy tiszta szívből lehet örülni egy ilyen győzelemnek. Amit mondani szeretnék, azt a nyomdafesték nem bírja el, plusz felkapnák a fejüket magasabb körökben, ha beszélnék. Gratulálok a csapatomnak, hogy ilyen helyzetben is helyt tudott állni!

Nyírmártonfalva SE – Nyírábrány 9–1 (2–0)

100 néző. Vezette: Pósa Zs. (Lévai Z., Nedeczky Zs.)

Nyírmártonfalva: Fekete S. – Szemán Ba., Tóth T., Dobrai G., Szemán N. (Bálog B.), Debreceni R., Vértesi D. (Vértesi N.) (Kiss G.), Szemán Be., Verdes E. (Szemán T.), Konyári S. (Jónizs A.), Kiss I. Edző: Konyári Sándor.

Nyírábrány: Küzmös 1 Gy. – Debreceni J. (Bíró E.), Kiss R., Kötélvető T., Vásárhelyi Sz., Juhos Gy., Kardos K., Debreceni Gy., Debreceni D. (László R.), Küzmös 2 Gy., Kertész I. Edző: Juhos Gyula.

Gól: Tóth T.(3), Vértesi N.(2), Szemán N., Szemán Ba., Debreceni R., Kiss I., illetve Juhos Gy. Jók: mindenki, illetve Kiss R. Ifi: 6–1.

Konyári Sándor: Jó hozzáállás, magabiztos játék, kicsit pontatlan befejezés, de kezdésnek nem rossz.

Juhos Gyula: A jobbik csapat nyert, sok hiányzónk volt.

Görbeházi KSE – Polgár VSE 2–5 (0–2)

50 néző. Vezette: Pál G. (Nagy R., Vékony T.)

Görbeháza: Nagy Cs. – Csirmaz O., Csele G., Siket Gy., Szabó I., Kurucz D. (Tóth P.), Fábián Sz., Ilyés Z., Pók D. (Toronyai L.), Vas B., Ronkovics T. Edző: Szolnoki Attila.

Polgár: Kovács Zs. – Visegrádi D. (Hamar T.), Rédai N., Vankó Z. (Reszegi L.), Tóth I. (Tóth D.), Molnár D., Csorba T., Nagy L. (Molnár G.), Vaszilkó A., Murák K., Puzsár A. Edző: Varga Gábor.

Gól: Pók D., Tóth P., illetve Csorba T.(3), Molnár D., Vankó Z. Jók: Vas B., Ronkovics T., Fábián Sz., Tóth P., illetve mindenki. Ifi: 0–10.

Szolnoki Attila: Nem játszottunk jól, hiszen nagyon sok hibát vétettünk, amit egy rutinos Polgár ellen nem lehet, ez meg is mutatkozott a játék képe alapján. A hibáinkat gólra váltották. Elmondhatom, hogy próbálkoztunk, mentettük a menthetőt, de sajnos a mai napra ez kevés volt. Gratulálok a vendégcsapatnak, megérdemelt a győzelmük! Az ifjúsági csapatomnak köszönöm a sportszerű hozzáállást, hogy létszámhiányosan bevállalták a találkozót.

Varga Gábor: Közönségszórakoztató játékkal teljesen megérdemelten nyertünk ilyen különbséggel is. Gratulálok a csapatomnak a maximális hozzáállásért!

Nagyrábé Petőfi SK – Konyári SE 2–2 (1–0)

80 néző. Vezette: Malmos N. (Szilágyi Z., Tóth H.)

Nagyrábé: Barta J. – Balogh R., Szőke M., Szabados M., Ötvös S. (Kolompár D.), Kiss B. (Tüdős L.), Mészáros I., Nagy Cs. (Mezei P.), Balogh Cs., Szőke A. (Burka A.), Kovács A. Edző: Bende Tibor.

Konyár: Nógrádi I. – Gellén A., Tamási G., Tóth L., Lakatos G. (Lakatos R.), Hudák I. (Makula I.), Urbán P. (Nyeste D.), Csuka Zs., Tamási S. (Fülöp T.), Taricska G. (Czibere D.), Czibere B. (Kovács T.), Nógrádi I. Edző: Czibere Tibor.

Gól: Kiss B., Szőke A., illetve Makula I., Gellén A. Jók: Szőke M., Barta G., Kiss B., Balogh R., Balogh Cs., illetve mindenki. Ifi: 1–2.

Bende Tibor: Gyenge színvonalú mérkőzésen igazságos eredmény született. További sok sikert a Konyár csapatának!

Czibere Tibor: Két ellentétes félidőt láthattak a nézők. Az első félidőben a hazai csapat érvényesítette az akaratát. A második félidőben a cseréknek köszönhetően átvettük a játék irányítását, és így alakult ki a – szerintem – igazságos döntetlen.

Bestrong SC – Nádudvari SE 2–1 (1–0)

50 néző. Vezette: Tassy T. (Gáspár T., Kasza D.)

Debrecen: Sáfár P. – Molnár Z., Tar G. (Papp G.), Bartók P. (Katona Z.), Radványi R., Magyar A., Szabó S., Lénárt P. (Daku B.), Németh K. (Madar Cs.), Tóth Z., Párducz T. (Dede B.). Edző: Köstner Tamás.

Nádudvar: Sallai J. – Mónus R., Darányi T., Székely Z., Balás V., Nagy G. (Kiss L.), Hirzics L., Makula E., (Cseke Zs.) Czirbusz B., Szabó S., Czidor R. (Jakab L.). Edző: Gere Csaba.

Gól: Párducz T., Katona Z., illetve Jakab L. Jók: Sáfár P., Párducz T., Tar G., Katona Z. (a mezőny legjobbja).

Köstner Tamás: Küzdelmes, döntetlen közeli mérkőzésen sikerült itthon tartani a három pontot elnökünk, Katona Zoltán lesipuskás góljának köszönhetően. A formánk még idény eleji, de lesz ez még jobb is. Az új emberektől várjuk a bemutatkozásukat a következő hazai meccsen.

Gere Csaba: Azt hiszem, nincs annál rosszabb idénykezdés, minthogy egy frissen feljutó, ambiciózus, jó körülményekkel rendelkező, bizonyítani vágyó csapat otthonában kezdjünk, néhány meghatározó játékosunk hiányát megpróbálva kiküszöbölni. Igen küzdelmes mérkőzést vívtunk, végig egyenrangú ellenfele voltunk a hazaiaknak. Küzdöttünk a győzelemért, a fiatalok lendületesen kapcsolódtak be a játékba, de talán a végén nagyon is kinyíltunk, ez lett a vesztünk. Így csak gratulálni tudtunk az exnádudvari örök fiatal Katona Zolinak a győzelmet jelentő góljához.

Debreceni Sport Club – Báránd KSE 0–2 (0–1)

50 néző. Vezette: Balogh A. (Bodolán M., Bényei G.)

Debrecen: Károlyi N. – Ocskó G., Szabó G., Gabella J. (Nagy N.), Bartha G., Tóth Cs., Dobrán Cs., Frida Gy., Papp F., Mandics I., Seres P. Edző: Nagy Róbert.

Báránd: Nagy K. (Varga Z.) – Kuhajda A., Török D. (Szabó L.), Kiss T., Csóka G., Ispán J., Orbán L. (Kovács B.), Török Zs., Dede L., Bondár I., Bodó L. (Kelemen T.). Edző: Bodó Lajos.

Gól: Csóka G., Török Zs. Jók: Ocskó G., Seres P., Szabó G., Frida Gy., Mandics I., illetve mindenki. Ifi: 4–1.

Nagy Róbert: Egy kapcsolat is van, hogy nehezen indul, de remélem, love story lesz a vége. További sok sikert kívánok a Báránd csapatának! Gratulálok az ificsapatunk győzelméhez!

Bodó Lajos: Nagyon fegyelmezett, taktikus játékkal megérdemelten nyertünk. Gratulálok a fiúknak!

Blondy FC Esztár – Nagyhegyesi SC 0–2 (0–0)

100 néző. Vezette: Szikszai S. (Lipták T., Piskóczi L.)

Esztár: Gurzó B. – Mándi L., Jenei R., Kun I., Maczó Cs. (Vajas V.), Maczó A., Fekete B., Fekete Sz. (Mona P.), Kádár B., Szalai J., Sándor D. Edző: Vajas Vera.

Nagyhegyes: Marton A. – Tóth I., Bajusz R., Rapcsák L., Oláh S., Bodnár I., Bodnár M., Karalyos R., Magyar L., Kocsis D., Oláh J. Edző: Magyar Lajos.

Gól: Tóth I. (2). Jók: senki, illetve Marton A., Bodnár I., Kocsis D., Tóth I. Ifi: 4–9.

Vajas Vera: Nyár van, és semmi baj.

Magyar Lajos: Rendkívül sportszerű mérkőzésen, hibátlan játékvezetés mellett, a helyzeteink alapján megérdemelt győzelmet szereztünk.