Megye II.

2019.10.06. 18:32

Két büntetőt is megfogott az ebesi kapus

Hazai pályán nyert az Ebes a konyáriak ellen. Megyei másodosztály, déli csoport, vasárnap,

Fotó: illusztráció, Shutterstock

Ebesi S.B.K.E.–Konyári SE 3–0 (3–0)

150 néző. Vezette: Forgács K. (Török Cs., Pintér Á.)

Ebes: Kálmán N. – Szabó G., Katona I., Andirkó I., Gombos L. (Ötvös S.), Szabó Z. (Almási A.), Fodor N., Szűcs P., Pál D., Nagy Zs., Fodor S. (Kovács D.) Edző: Nagy Zsolt.

Konyár: Nagy B. – Czibere B. (Rézműves K.), Csuka Zs., Tamási G., Tamási S. (Mészáros K.), Lakatos R., Erdelics T. (Bakk I.), Lakatos G. (Makula I.), Horváth Gy., Horváth Á., Urbán P. Edző: Czibere Tibor.

Gól: Fodor N., Fodor S., Szűcs P. Jók: Kálmán N., Szűcs P., Fodor N., Fodor S., Szabó G., illetve senki Kiállítva: Urbán P. Ifi: 8–1.

Nagy Zsolt: A fantasztikus első félidőben felnőtt emberekként fociztunk és helyzeteket alakítottunk ki, amikből sikerült három gólt szerezni. A játékvezető kiállított a Konyártól egy játékost, ehhez képest megbeszéltük az öltözőben, hogy a második félidőben megpróbáljuk uralni a játékot, ennek ellenére fordítva sült el, a Konyár kezdte el uralni a második félidőt. A Konyárnak volt két tizenegyese is, amiket a kapusunk sikeresen hárított. Ez a két tizenegyes két védelmi hibából alakult ki, de nekünk is voltak helyzeteink. Nem sikerült a pályán megvalósítani azt, amit a félidőben megbeszéltünk. Összességében úgy gondolom, hogy megérdemelt győzelem született. További sok sikert a Konyár csapatának. Szeretnék gratulálni Fodor Norbertnek az első felnőtt bajnokságban szerzett góljához.

Czibere Tibor: A futball igazsága: amelyik csapat több gólt szerez, az nyeri a mérkőzést. A mai napon nekünk ez egyszer sem sikerült. Ez egy olyan mérkőzés volt, melyen ha három napig játszunk, akkor sem tudtunk volna gólt rúgni.

A szombati meccsek eredményeit és jegyzőkönyveit ide kattintva tekinthetik meg.