„Az első félidőben kevesek voltunk, mint a talicskában a fékolaj”

Nézzük, mi történt szombaotn a labdarúgó megyei másodosztály déli csoportjának 8. fordulójában.

Báránd KSE–Nagyrábé Petőfi SE 1–6 (1–1)

100 néző. Vezette: Vadon T. (Takács I., Katona L.)

Báránd: Varga Z. – Szűcs L., Szabó Zs., Nagy Z., Kiss T., Juhász T. (Vadász G.) (Fülöp T.), Taricska G., Kuhajda Cs. (Bodó L.), Csóka G., Török Zs. (Szigeti T.), Bodnár I. Edző: Bodó Lajos.

Nagyrábé: Tóth A. – Ötvös A. (Jónás G.), Kovács A., Szabó P., Gál M. (Boshnjaku R.), Osváth Cs. (Bai N.), Kiss Cs., Balogh R. (Balku T.), Vincze Cs. (Varga D.), Nyeste Cs., Szabó B. (Nagy Cs.) Edző: Bende Tibor.

Gól: Bodnár I., illetve Nagy Cs.(2), Vincze Cs., Nyeste Cs., Szabó P., Balogh R. Jók: senki, illetve Jónás G., Kiss Cs., Nagy Cs. Ifi: 1–0.

Bodó Lajos: Egy biztató első félidőt egy kiábrándító második követett. A második bekapott gólunk után teljesen szétestünk, és súlyos vereséget szenvedtünk. Ebből nem lesz könnyű talpra állni. Gratulálok Nagyrábé csapatának és a bárándi ifinek a győzelemhez. Hajrá, Báránd!

Bende Tibor: Gyenge kezdés után erős visszaesés jellemzett minket az első félidőben. A szünetben próbáltuk rendezni sorainkat, és legalább akaratban sikerült magunkat utolérni. Ennek köszönhetően a második félidőben a magunk javára tudtuk dönteni a mérkőzést. További sok sikert a Báránd csapatának.

Konyári SE– Földes KSE 4–1 (1–0)

120 néző. Vezette: Muszka Z. (Jóni T., Péter A.)

Konyár: Nagy Zs. – Bakk I. (Makula I.), Czibere B. (Rézműves A.), Csuka Zs., Tamási G., Tamási S. (Szigeti J.), Erdelics T., Mészáros K., Horváth Gy., Horváth Á., Rézműves K. Edző: Czibere Tibor.

Földes: Horváth Zs. – Kiss Z. (Tamás R.), Orsó D., Kovács I., Puzsár A., Balogh R. (Karacs T.), Király P., Vincze N., Oláh Sz., Bíró B., Szabó K. Edző: Karacs Tamás.

Gól: Mészáros K., Makula I., Horváth Gy., Erdelics T., illetve Oláh Sz. Jók: mindenki, illetve Puzsár A., Király P., Vincze N. Ifi: 2–3.

Czibere Tibor: Szeretnék gratulálni a Földes csapatának a nagyszerű és lelkes játékáért. A kilencven perc alatt nagyon nehéz dolgunk volt, nehezen tudtuk feltörni a vendégcsapat védekezését, de játékosaim négy alkalommal jó döntést hoztak a kapu előtt, ennek köszönhető a hazai győzelem.

Karacs Tamás: Sajnos a sok hiányzó miatt borítékolható volt az eredmény, bár ennyi nem volt a két csapat között.

Blondy FC Esztár–Debreceni Sport Club 2–4 (2–1)

100 néző. Vezette: Tatár I. (Zámbó T.)

Esztár: Gurzó B. – Mándi L., Kun I., Nagy P. (Sándor D.), Sanyó Sz., Tóth J., Szécsi B. (Cseke D.), Fekete B. (Mándoki B.), Lantos T. (Szima V.), Fekete Sz. (Sóvágó S.), Kádár B. Edző: Mándi László.

Debrecen: Molnár S. – Szabó G., Danó H., Piros A. (Szűcs B.), Molnár B. (Kiss L.), Tóth Cs., Géhl Á. (Pocsai G.), Dobrán Cs. (Kovács K.), Szabó B. (Győri A.), Károlyi N., Fehér J. (Kiss R.) (Marton Sz.) Edző: Nagy Róbert.

Gól: Tóth J., Nagy P., illetve Géhl Á., Szabó G., Kiss R., Danó H. Jók: senki, illetve mindenki, Tóth Cs. (a mezőny legjobbja) Ifi: 1–3.

Mándi László: Nem szeretnék mondani semmit.

Nagy Róbert: Az első félidőben kevesek voltunk, mint a talicskában a fékolaj, de szünetben nagyjából rendeztük sorainkat, de a jól beszálló cserékkel ilyen arányban is megérdemelten a magunk javára tudtuk fordítani a mérkőzést. Esztárban varázslabdák vannak: 2–0-s hazai vezetésnél egy labda volt, amivel játszottunk, de mikor már 3–2-re vezettünk, a sportszerboltban sincs annyi, mint amennyi a pálya körül volt. További sok sikert kívánunk a szimpatikus hazai csapatnak. Pocak, hajrá, foca!!!