labdarúgó megye i.

2019.10.27. 19:11

„Az ellenfelünk felülmúlt bennünket, főleg futásban és hozzáállásban”

A megyei I. osztályban is lejátszották a maguk mérkőzéseit a csapatok a hétvégén.

Fotó: Shutterstock

Kabai Meteorit SE – Monostorpályi SE 3–3 (1–2)

150 néző. Vezette: Varga Gy. (Kövér T., Nagy T.)

Kabai Meteorit SE: Baranyi S. – Ale M., Márton D. (Szabó B.), Kunkli B., Karika M., Mester M. (Czidor R.), Kovács M., Nagy K., Kállai D. (Kozma L.), Németi M., Borbély B. (Plókai G.) Edző: Plókai Mihály

Monostorpályi SE: Szabó I. (Sallai J.) – Sánor B. (Kiss G.), Tóth A., Pataki E., Bereczky B. (Bodnár L.), Gyügyei Z., Kőnig A., Illés D., Takács G., Lakatos Zs. (Cseke B.), Ignáth T. Edző: Kaszás János

Gól: Kovács M. (2), Nagy K., illetve Tóth A., Pataki E. (2) Jók: Baranyi S., Szabó B., Németi M., Plókai G., Kovács M., illetve mindenki Kiállítva: Kovács M., illetve Cseke B., Takács G. Ifi: 0–2.

Plókai Mihály: – Reális a döntetlen, mert az első félidőben Monostorpályi dönthette volna el a mérkőzést, a második félidőben pedig mi. Igazi rangadóhoz méltó játék folyt kiállításokkal, sárga lapokkal és helyzetekkel. A monostorpályi Feri bácsinak köszönjük szépen a finom házi vörös bort. Végre igazi homoki bort ittunk.

Kaszás János: Jól kezdtük a mérkőzést, hamar kétgólos előnyre tettünk szert, de a vezetés birtokában talán kicsit dekoncentráltakká váltunk és rengeteg helyzetet hagytunk ki. Már az első félidőben le kellett volna zárnunk a mérkőzést, de ehelyett az utolsó percben szerzett góllal szereztünk egy pontot

Derecskei LSE – Hajdúhadházi FK 7–0 (1–0)

70 néző. Vezette: Dávid A. (Szabó P., Takács I.)

Derecskei LSE: Barna L. – Bun R., Szilágyi M., Vadfász I. (Huse S.), Haraszti P. (Papp Á.), Csizmadia Cs., Burkus D. (Rózsa O.), Berán B. (Alimán J.), Juhos L., Borbíró D. (Kovács I.), Szutor T. Edző: Szép Sándor

Hajdúhadházi FK: Nagy S. – Balogh I., Szabó G., Svet M., Kiss Zs. (Fejes I.), Takács G., Halder P., Hadházi D. (Dancsi J.), Rostás M., Offra T. (Lakatos L.), Fekete I. (Molnár D.) Edző: Pintér István

Gól: Haraszti P., Rózsa O., Juhos L., Bun R., Csizmadia Cs. (2), Papp Á. Jók: Papp Á., Szutor T., Haraszti P., Vadász I. Ifi: 2–1.

Szép Sándor: – Az első félidőben, ha egy kicsit pontosabbak vagyunk, eldönthettük volna a mérkőzést. A másodikban már jobb döntéseket hoztunk a vendégcsapat kapuja előtt és magabiztos győzelmet arattunk.

Pintér István nem nyilatkozott.

DEAC – Hajdúnánás Flexo-2000 FK 1–1 (0–0)

100 néző. Vezette: Juhász D. (Horváth J., Tatár I.)

DEAC: Sáfár P. – Lakatos K., Ménes M., Szarka J., Fodor T., Csák Zs. (Daku Z.), Barabás Z., Rácsi L. (Báló Á.), Molnár M. (Bojti Á.), Dénes S., Varga Á. (Németi P.) Edző: Katona László

Hajdúnánás Flexo-2000 FK: László T. – Szilágyi Á., Cservák T., Kiss L., Csiszár I., Újvári Zs., Kondora K., Fodor J. (Vígh L.), Jóna G., Bencze D. (Szabó B.), Pázmándi D. Edző: Daróczi Péter

Gól: Ménes M., illetve Szabó B. Jók: Barabás Z., Fodor T., Lakatos K., Ménes M, Dénes S., Csák Zs., Szarka J. Kiállítva: Kiss L. Ifi: 1–2.

Katona László: – A múltheti nagy pofon után elszántan, nagy akarattal játszottunk, de ezzel együtt az első félidőben a vendégcsapat dominált. A második félidő elején megszereztük a vezetést és néhány percen belül kihagytunk négy ziccert, amivel eldönthettük volna a meccset. Szokás szerint a kihagyott helyzeteink után kiegyenlített a vendégcsapat. Összességében a két félidő alapján reális eredmény született.

Daróczi Péter nem nyilatkozott.

Püspökladányi LE – Magyar Mélyépítő-HSE 0–0 (0–0)

200 néző. Vezette: Puskás Z. (Szilágyi Z., Haga S.)

Püspökladányi LE: Szabó P. – Németh M. Horváth N., Simon N., Baranyai L., Jámbor M. (Veres S.), Makula A. (Karacs Z.), Szabó M. (Dajka L.), Varga M. (Kelemen L.), Szabó G., Nagy J. Edző: Szabó László

Magyar Mélyépítő-HSE: Somogyi M. – Bernáth K., Nagy L., Pallagi J., Kálmán Z., Pap L. (Johan Gy.), Lénárt G., Sólyom M., Gali V. (Békési L.), Dobi G., Nagy J. Edző: Szabó Gergely János

Jók: Szabó P. (mezőny legjobbja), Baranyai L., Horváth N., Simon N., Varga M., Szabó G. Kiállítva: Somogyi M. Ifi: 2–1.

Szabó László: – Bónusz pontot szereztünk a bajnokesélyestől. Célfutballt játszottunk, ami a mi helyzetünkben érthető. Sikerült lelassítanunk a vendégek játékát, azt pedig pontosan tudtuk, hogy ha a két kreatív játékosukat ki tudjuk kapcsolni, akkor a támadó játékuk tanácstalanná válik. Mivel ezt játékosaim kiválóan megoldották, a vendégek mezőnyfölényének ellenére sem tudtak helyzetet kialakítani. A mai meccs eredményétől függetlenül azt gondolom, a leendő bajnokcsapat volt az ellenfelünk.

Szabó Gergely János nem nyilatkozott.

Hajdúböszörményi TE – Bocskai SE Vámospércs 7–1 (5–1)

150 néző. Vezette: Csiszár K. (Katona N., Dobi Zs.)

Hajdúböszörményi TE: Tömöri A. – Tóth T., Szathmári Zs., Andorkó S., Lakatos N. (Szép J.), Fodor T., Lovas M., Kerek B. (Kovács M.), Tóth B. (Blága T.), Linzenbold Zs., Oláh N. (Nagy E.) Edző: Poczetnyik Csaba

Bocskai SE Vámospércs: Bányai Cs. – Nánási D. (Pólyik D.), Zsupos J., Führer L. (Nemes E.), Kolompár R., Nagy G., Kolompár J., Lárolyi A., Kolompár K. (Kiss T.), Kiss I. (Garai G.) Edző: Oláh Sándor

Gól: Andorkó S., (3), Oláh N. (3), Linzenbold Zs., illetve Pólyik D. Jók: mindenki, illetve senki Ifi: 5–4.

Poczetnyik Csaba: – Bár az elmúlt időkben nem sikerült, ma jól használtuk ki a helyzeteket és magabiztosan játszottunk. Bízom a sikeres folytatásban.

Oláh Sándor: – A mai mérkőzésen az ellenfelünk mindenben felülmúlt bennünket, de főleg futásban és hozzáállásban.

BUSE – Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E. 3–0 (1–0)

100 néző. Vezette: Erdélyi T. (Máté F., Molnár L.)

BUSE: Sándor M. (Virányi G.) – Kardos I., Szabó G. (Puskás Z.), Nagy B., Karmazsin Z. (Nagy D.), Nagy R., Jancsó a., Polonio-Guerreiro J., Ertsey Zs., Nagy R. (Ékes G.), Nagy I. (Békési D.) Edző: Szitkó Róbert

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E.: Bajka M. – Halász Z. (Nagy I.), Gergely D. (Béke F.), Bacskai A., Erdős G. (Tiba B.), Szabó B., Szabó O. (Mertin L.), Tömöri L., Szabó A., Papp M., Kiss R. Edző: Halász Zoltán

Gól: Szabó G., Jancsó A., Kardos I. Jók: Jancsó A., Ertsey B., illetve Béke F. Ifi: 5–0.

Szitkó Róbert: – Sok helyzetet dolgoztunk ki a mérkőzés folyamán, és úgy gondolom, megérdemelten nyertünk ilyen különbséggel is. Ezen a mérkőzésen a támadásé volt a főszerep, de szerdán egy nagyon nehéz mérkőzés vár ránk a magyar kupában, ahol a védekezés fontosabb lesz.

Halász Zoltán: – A mai mérkőzésen megérdemelt hazai győzelem született. Sok sikert kívánunk a Berettyóújfalunak a szerdai kupamérkőzéshez és mielőbbi felépülést a legnagyobb fegyverüknek.

Hosszúpályi SE – DASE 1–1 (1–0)

50 néző. Vezette: Gulyás S. (Papp J., Kovács Z.)

Hosszúpályi SE: Somogyi B. – Dobi Z., Rózsa N., Gyurina J., Rostás G., Nagy A., Nagy I., Botos S., Lakatos K., Lázár R. (Deák Z.), Erdős B. Edző: Nagy István

DASE: Polyák F. – Rácz N., Mester N. (Kang J.), Sina T., Légrádi M. (Kiss L.), Varga Cs. (Balogh Á.), Reszler Zs., Molnár B. (Éder G.), Barcza Á., Nagy N., Hegedűs Gy. (Kang J.) Edző: Kovács Miklós

Gól: Lakatos K., illetve Sina T. Jók: Gyurina J., Somogyi B., Erdős B., illetve senki

Nagy István: – Az első félidőben jól és fegyelmezetten játszottunk, vezetést is szereztünk, de sok helyzetet ki is hagytunk. Viszont a második félidő már kiegyenlítettebb lett: feljött a vendégcsapat, így azt mondom, hogy reális eredmény született, bár hozzáteszem, hogy egy kicsikét közelebb álltunk a győzelemhez, mint az ellenfél.

Kovács Miklós: – Az első félidőben nem a saját játékunkat játszottuk, amit az ellenfél ki is használt. A szünetben átbeszéltük a dolgokat, és egy jó második félidei játékkal sikerült előrukkolnunk, ami akár győzelmet is eredményezhetett volna. Bízok benne, hogy ott folytatjuk majd, ahol a második félidőben abbahagytuk.

Nyíradony VVTK – Sárrétudvari KSE 0–3 (0–1)

200 néző. Vezette: Gálfi F. (László J., Pál G.)

Nyíradony VVTK: Rácz T. – Kónya Cs., Perényi R. (Botos Zs.), Gáll F., Nagy M., Czibere B., Olajos G., Kónya M. (Lukács L.), Gyöngy T. (Vass G.), Bara M., Szakács D. Edző: Gráma István

Sárrétudvari KSE: Kiss B. – Szabó J., Vass Á., Tóth N., Szabó L. (Török T.), Erdős L., Fábián O. (Kiss N.), Parti P., Nagy T., Rostás D. (Szabó F.), Kiss D. Edző: Szabó Lajos

Gól: Vass Á. (3) Jók: senki, illetve mindenki (mezőny legjobbja: Vass Á.). Ifi: félbeszakadt.

Gráma István: Először is szeretnénk elnézést kérni a meccsre kilátogatóktól a mutatott játék miatt, és köszönjük, hogy hétről hétre ennek ellenére is itt vannak. Dolgozunk tovább, és igyekszünk javítani. Mezőnyben nagyjából kiegyenlített játék folyt a mérkőzésen. A kevés helyzettel a vendégcsapat gazdálkodott jobban, így összességében megérdemelten vitték haza a három pontot. Gratulálunk nekik, és további sok sikert kívánunk.

Szabó Lajos: – Szeretnék gratulálni a csapatnak, mert az egész mérkőzés folyamán fegyelmezetten és taktikusan játszottunk. Amit kértünk Kiss Csaba technikai vezető kollégámmal, a csapat maradéktalanul betartotta. Hiába volt egyenrangú ellenfelünk mezőnyben a Nyíradony, amihez gratulálunk, de a gólokat mi lőttük. Továbbrobog a megállíthatatlan Vass Ádám. Már csak attól félek, hogy leigazolja a Vidi. Jövünk Böszörmény! Az ifi csapatnak nagyon szépen köszönöm, hogy eljöttek a mai mérkőzésre.