NB II.

2019.08.25. 19:26

Bravúrgyőzelem: idegenben verte az Újváros a Budaörsöt

A Budaörs vendégeként lépett pályára a Merkantil Bank Liga NB II. ötödik fordulójában, vasárnap délután a Balmazújváros.

Fotó: balmazfoci.hu, archív

A hajdú-bihari együttes egy döntetlennel és három vereséggel a háta mögött várta a találkozót, a budaörsiek kétszer nyertek, egyszer ikszeltek és egyszer alulmaradtak a bajnokságban.

Bakos Szabolcs rögtön a második percben vezetést szerzett a hazaiaknak, ám jött Szabó Balázs a másik oldalon, és gyorsan kiegyenlített. Félidőben 1–1 állt az eredményjelzőn. A második félidő 56. percében fordítani tudott a Balmaz, ismét Szabó volt eredményes. Az összecsapáson már nem esett több gól, vagyis az Újváros 2–1-re nyert.