haon-sportoldal

2008.04.26. 17:46

Százhalombatta - DKSE online közvetítés

<p>Nem akartak harmadik meccset a DKSE játékosai a hetedik helyért kiírt, Százhalombatta elleni párharcban a férfi kézilabda NB I-ben. Hogy kívánságuk teljesüljön, a szombaton 18 órától kezdődő idegenbeli összecsapáson győzniük kellett.</p>

Győzött a DKSE! A végére izgalmas lett ugyan a csata, de összességében a debreceniek teljesen megérdemelten szerezték meg a győzelmet, és ezzel megnyerték a hetedik helyért kiírt párharcot. Végeredmény: 18-21.

58. perc: egyenlíthettek volna a hazaiak, de Djordjevics ismét hetest fogott, Rédey pedig nem hibázott (18-20).

55. perc: óriási a harc, az győz, aki jobban bírja a hajrát idegekkel (17-18).

50. perc: fokozódik az izgalom, már csak egy góllal vezet a DKSE(14-15).

41. perc: Djordjevics hárított két hetest, de így is kettőre "olvadt a debreceni előny (9-11).

34. perc: egy gól esett eddig a második félidőben, az is a hazai oldalról, így már csak három az előny (7-10).

Vége az első félidőnek, az eredmény 10-6 a DKSE javára.

25. perc: Pereverzia lehúzta a rolót, Frey biztos kézzel lövi be a büntetőket, és már 6-tal vezet a DKSE (3-9).

19. perc: Djordjevics és Pereverzia is megfogott 1-1 hetest, az előny pedig háromra nőtt (3-6).

15.perc: tartja kétgólos előnyöt a DKSE, ráadásul 2 percig emberelőnyt élvezhet (3-5).

10.perc:Rédey, Juhász és Frey góljaival előny a debreceniknél (1-3).

5.perc: eddig még egyik csapatnak sem sikerült betalálnia, pedig volt már helyzet bőven (0-0).