2019.03.17. 20:28

"Vékonyak voltunk, mint a Tiszán a jég"

Hajdú-Bihar – Két meccset játszottak a labdarúgó megyei I. osztály 19. fordulójának vasárnapi játéknapján. Eredmények, összeállítások, edzői nyilatkozatok!

DVSC – II. – Berettyóújfalui SE 4–0 (1–0)

50 néző. Vezette: Muszka Z. (Takács I., Szabó P.)

DVSC – II.: Hrabina – Molnár, Gafouroglou, Damásdi, Szutor (Tomona), Kuti (Tüzes), Tonhaizer, Bárány, Nikitscher, Barna (Lakatos), Soltész Edző: Fikker Ferenc

Berettyóújfalui SE: Sándor – Békési (Karmazsin), Nagy R. (Szabó), Jancsó, Nagy I., Sándor, Nagy B., Nagy T. (Nemes), Móga (Rézműves), Ertsey, Kártik Edző: Szitkó Róbert

Gól: Bárány (4) Jók: Bárány, Soltész, Hrabina, Gafouroglou, illetve Kártik, Nagy R. Ifi: 2–2.

Fikker Ferenc: Egy jó kezdés után egy elég kényelmes játékot játszottunk az első félidőben és nagyon körülményesek voltunk. A második félidőben már sokkal jobb volt az összjáték. A kapu előtt is sokkal pontosabbak voltunk. A cserék jól álltak be és minőségben hozzáraktak a játékhoz.

Szitkó Róbert: Hamar gólt kaptunk az első félidőben, de volt lehetőségünk egyenlíteni. A folytatásban az ellenfél kihasználta a tartalékos védelmünk megingásait és megérdemelten nyerte meg a találkozót.

Nyíradony VVTK – Hosszúpályi SE 0–2 (0–0)

100 néző. Vezette: Dobi Zs. (Csiszár K., Gyarmati I.)

Nyíradony VVTK: Bákonyi – Kerecsen, Nagy (Szilágyi), Gyurina, Furó, Gáll, Nagy, Takács, Lakatos, Kiss, Bara Edző: Antal István

Hosszúpályi SE: Szilágyi – Erdős, Kiss, Ignáth, Rostás, Tatár, Nagy (Varga), Czibere (Mester J., Botos, Lakatos (Dobi), Bíró (Bagi) Játékosedző: Nagy István

Gól: Bíró, Lakatos Jók: senki, illetve Erdős, Ignáth, Czibere, Bíró, Rostás Ifi: 6–0.

Antal István: Vékonyak voltunk, mint a Tiszán a jég.

Nagy István: Egy élmezőnyhöz tartozó jó csapat otthonában tudatos, fegyelmezett játékkal megérdemelten szereztük meg a bajnoki pontokat. Edzéseken sok mindent gyakoroltunk már, ezután a büntetőrúgások gyakorlása is napirendre kerül...