2016.10.12. 12:19

Még várat magára az első győzelem

Debrecen - A DEAC férfi röplabdázói egy szoros és egy sima vereséget szenvedtek az NB I. harmadik és negyedik fordulójában.

A cívisvárosiak Sümegre látogattak múlt pénteken, ahol 3:1 (23, -20, 22, 22) arányban maradtak alul. Az első szettet a Veszprém megyeiek tudták behúzni, majd a debreceniek egalizáltak, ám a harmadik és a negyedik játszmában ismét a hazaiak akarata érvényesült a parketten. Fodor Antal tanítványai nem sokáig „nyalogathatták a sebeiket”, hiszen egy nappal később a rekordbajnok Fino Kaposvárt látták vendégül. A hajdúságiaknak nem sikerült borítaniuk a papírformát, a somogyiak ötvenöt perc leforgása alatt diadalmaskodtak 3:0-ra (10, 16, 11). A jelenleg pont nélkül álló DEAC legközelebb október 16-án játszik bajnokit, ekkor a Pénzügyőr csarnokában vizitál.