2014.05.04. 21:45

Lombard Pápa vs. DVSC-TEVA - Edzői nyilatkozatok

Pápa, Debrecen - A Lombard Pápa Termál FC vs. DVSC-TEVA (1-5) NB I-es mérkőzés után a két vezetőedző, Tóth Bálint és Kondás Elemér értékelték a látottakat.

Tóth Bálint (Lombard Pápa Termál FC): - Pár perc alatt elintéztük magunkat a második félidőben. Sajnálom, hogy így alakult, nehéz bármit mondani, ez van. Nem állíthatjuk, hogy már megvan a bentmaradás, lehetnek még nehéz perceink.

Kondás Elemér (DVSC-TEVA): - A korai vezetésünket hamar kiegyenlítették, de a második játékrészben már egyértelművé tettük a mérkőzést. Eredménykényszerben voltunk, mint mindig, de úgy vélem, remekül megoldották a srácok a feladatukat. Seydire számítottunk, hogy segíteni tud rajtunk csereként, örömteli, hogy így is lett.

A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 27. fordulójában a Debreceni VSC-TEVA gárdája a Lombard Pápa Termál FC vendégeként lépett pályára vasárnap 18:30-tól a Perutz Stadionban. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on.