Sport - Foci

2008.04.16. 07:55

Gera győztes, Ferenczi szépítő gólt lőtt

<p>Győztes gólt lőtt a West Bromwich Albion színeiben Gera Zoltán kedden este. A magyar játékos a Wolverhampton ellen talált be az 59. percben, csapata ezzel a góllal nyerte meg a meccset. A WBA idegenbeli győzelmének köszönhetően átvette a vezetést a tabellán és nagy lépést tett a feljutás felé.<BR /></p>

Szintén gólt lőtt Ferenczi István is, a Barnsley azonban így is kikapott hazai pályán 3-1-re a Hull City-től. A válogatott csatár a 90. percben vette be a vendégek kapuját.

Championship, Anglia:
Wolverhampton - West Bromwich Albion 0-1
G: Gera (59.)

Barnsley - Hull City 1-3
G: Ferenczi (90.), ill. Marney (24. tizenegyesből), Ashbee (52.), Windass (83.)