haon-sportoldal

2008.03.12. 17:16

DVSC-TEVA – Újpest élőben

<p>Vajon hazai pályán is gólzáporos győzelmet arat a Loki? A mérkőzésről élőben tudósítottunk.</p>

90. perc: vége a találkozónak, a fiatalokkal felálló Loki Bogdanovics négyesével és Rezes góljával 5-0-ra verte az Újpest juniorjait. A DVSC ezzel 10-1-es összesítéssel jutott be a Ligakupa legjobb négy csapata közé.

DVSC-TEVA-Újpest 5-0 (3-0).

Debrecen, 3000 néző, vezette: Iványi.

Gól: Bogdanovics 4, Rezes.

84. perc: Tolnai ütötte meg Szilágyit, sárga lap járt érte.

80. perc: jön a véghajrá, a 3 ezresre duzzadt drukkertábor

még egy gólt szeretne.

75. perc: Urbányi, maradj! - ezt skandálják a jókedvű debreceni szurkolók, a vendégedzőnek címezve...

71. perc: a harmadik debreceni csere: Nagy Róbert lejött, Spiztmüller pedig beállt.

70. perc: Itt az ötödik!!!! Nagy Róbert robogott el a jobb oldalon, beadása után Bogdanovics 6 méterről gurított a kapuba: gyönyörű gól volt! Bogdanovics négy gólnál tart! (5-0)

67. perc:Varga József kapott egy rúgást, ápolás miatt áll a játék, szerencsére a fiatal játékos tudja folytatni.

64. perc: most már teljesen megtört a vendégcsapat, óriási fölényben játszik a DVSC. Újabb gól egyelőre nincs, még mindig 4-0.

59. perc: remekül játszik a Loki, sorra alakítja ki a helyzeteket. Cserél is a csapat, Rezes le, Éles be.

56. perc: újabb csere az Újpestben, Fűzfa helyett Litauszki folytatja.

52. perc: 4-0! A játék képe a második félidőben sem változott, újabb 11-es a Loki javára, miután Nagy Róbertet buktatták a 16-oson belül. A büntetőt Bodganovics értékesítette, mesterhármas! (4-0)

46. perc: megkezdődött a második félidő, csere itt is, ott is. A Lokiban Demjén helyett Varga József folytatja, a vendégeknél Frank helyett Lázár állt be.

45. perc: vége az első félidőnek, a Loki megérdemelten vezet ilyen arányban is.

44.perc: Már 3-0! Bogdanovics 14 méterről, futtából bombázott az újpesti kapu bal oldalába. Gyönyörű gól volt! (3-0).

41. perc: kissé pontatlan lett a játék, csendesen csordogál a meccs folyama.

36. perc: nincs változás, egyoldalú a mérkőzés: nem ügyetlenek a fiatal újpestiek, de a debreceniek jobbak.

31. perc: továbbra is a Loki uralja a meccset, ezúttal Nagy R. lőhetett volna gólt, de maradt a 2-0.

28. perc: Frank próbálkozott 23 méterről, Balogh biztos kézzel fogta a labát.

23. perc: Bogdanovics duplázhatott volna, de 7 méterről a felső lécet találta el.

21. perc: az első újpesti kapuralövés: Gyűrű 25 méterről lőtt, Balogh vetődve védett.

17. perc: Fűzfa kapott sárga lapot buktatásért.

13. perc: újabb Loki-gól!!! Rezes egy csel után 18 méterről gyönyörűen lőtt a kapu jobb oldalába. (2-0)

9.perc: tovább támad a Loki, Szilágyi 7 méterről lőtt a földön fekvő kapusba. Nagy helyzet volt.

7. perc: Vezet a Loki! Rezes lépett ki a védők közül, Szalma kapus kifutva buktatta, 11-es! A büntetőt Bogdanovics higgadtan lőtte a bal sarokba. (1-0)

5. perc: az Újpest tartalék (ifi)csapata ellen a Loki érthetően támadólag lépett fel, de helyzet még nem alakult ki.

A Loki labdarúgócsapata 5-1-es előnye birtokában ezekben a pillanatokban kezdi az Újpest elleni Ligakupa-negyeddöntőt, mintegy 2500 néző előtt.

A kezdőcsapatok:
DVSC: Balogh - Nagy Z., Komlósi, Szatmári, Fodor - Nagy R., Demjén, Huszák, Rezes - Bogdanovics, Szilágyi.

Újpest: Szalma - Tolnai, Dvorschák, Szolnoki, Tóvizi - Vituska, Fűzfa, Gyűrű, Kalderás - Bogdán, Frank.