2008.05.03. 21:16

Elég volt megvillantani a vonalzót Tiszabecsen

<p>Labdarúgó Carmo Suzuki-dr. Zilahi megyei I. osztály, 24. forduló.</p>

Tiszalök–Záhony  2–0 (1–0)

Tiszalök, 100 néző, v.: Király A. Tiszalök: Kanócz – Czifrák, Dobos Z., Luput, Gnand, Kádár, Horváth N. (Bognár), Csáki, Kurucz, Nan, Dascal (Nagy I.). Edző: Mirgai László. Záhony: Balogh T. – Árva B., Semegi J. (Pokol L.). Tóth R., Czvik S., Győri J., Orosz Cs., Sére, Fekete G. (Papp T.), Kovács I., Balogh S. Edző: Pokol László. Nehezen kivívott hazai siker: a hazai csapat a 90. percben büntetőből biztosította be győzelmét. Gól: Luput, Kádár (11-esből). Ifi: 2–1. (Tudósító: Losonczi Imre)

Mirgai László: – Helyzeteink alapján rászolgáltunk a három pontra.

Pokol László: – Gratulálok a hazaiaknak.

Tiszabecs–Tiszavasvári  1–2 (0–2)

Tiszabecs, 50 néző, v.: Vitkai. Tiszabecs: Osan – Szabó F., Nagy P., Popan, Mecza (Némethi), Bornemisza, Dani, Újfalusi, Ács G. (Varga Gy.), Ács A., Kunzjak. Edző: Körmös Miklós. Tiszavasvári: Susánszki – Tályai, Kővári, Mátyási, Hegedűs (Polyák), Szabó P. (Lajos), Kurucz, Bodnár (Antal), Nábrádi, Lengyel, Fazekas. Edző: Fecsku István. Színvonalas mérkőzésen a hazaiak a második félidőben nem tudtak gólra váltani helyzeteiket.  Gól: Kunzjak, ill. Lengyel, Szabó P. Ifi: 3–7.

Körmös Miklós: – Volt némi fény előttünk, sajnos, három fekete felhő „betakart” minket...

Fecsku István: – Elég volt megvillantan ia vonalzót.