2018.04.15. 20:49

„Sok kihagyott helyzettel sajnos vereség lett a vége”

Hajdú-Bihar - Íme, itt vannak a megye II északi bajnokság 20. fordulójának vasárnapi eredményei.

Létavértes SC ’97–Polgári VSE 1–6 (1–5)

80 néző. Vezette: Papp J. (Harmati L., Mező S.)

Létavértes: Fekete S. – Laczkó I., Bora Z., Papp Z., Jávorszky J. (Varga V.), Bakó L., Máté F. (Tóth L.), Jónás D., Biroga B. (Horváth S.), Mezei L. (Kontor G.), Bárány P. (Varga Gy.) Edző: Kontor Gábor.

Polgár: Bodolai B. – Kiss M., Pöstényi I. (Rontó D.), Molnár D., Berki A., Csorba T., Molnár G., Bolgár D., Sebők G., Bene L., Polonkai L. (Gyenes Sz.) Edző: Kövér Zsolt.

Gól: Bora Z., illetve Polonkai L.(2), Sebők G., Bene L.(2), Csorba T. Jók: Bora Z., illetve Csorba T., Sebők G., Molnár G. Ifi: 2–0.

Kontor Gábor: nem értük el.

Kövér Zsolt: Sportszerű játékvezetés mellett az első félidőben eldöntöttük a mérkőzést.

Pentafrost Nyírmárton–Görbeházi K.S.E. 7–3 (2–1)

100 néző. Vezette: Percze Zs. (Kóti L., Karasi T.)

Nyírmártonfalva: Fekete S. – Mezei S., Havrilla I., Kiss G., Tóth T., Dobrai G., Tóth G., Szamán T., Szemán N., Szakály P., Konyári S. Edző: Konyári Sándor.

Görbeháza: Barkó S., Csirmaz O., Toronyai L., Hajdu R., Kiss S., Fábián Sz., Tóth P., Ilyés Z., Kurucz L., Siket Gy., Pók D. Edző: Ronkovics Tamás.

Gól: Szemán N.(3), Tóth T.(2), Szakály P., Konyári S., illetve Pók D.(2), Ilyés Z. Jók: Mindenki, illetve Senki Ifi: 4–0.

Konyári Sándor: Nagyszerű hozzáállással futottunk ki a pályára. Ennek ellenére az első percben hátrányba kerültünk, azonban hamar sikerült fordítani. A mai eredmény ellenére is össze kell szedni magunkat, így nem leszünk jóban.

Ronkovics Tamás: Gyenge játékkal, sok kihagyott helyzettel sajnos vereség lett a vége.