2017.11.30. 10:00

Férfi vízilabda BL - Montenegrói döntetlennel folytatta az Eger

Budapest - Az Eger szerdán 4-4-es döntetlent játszott a montenegrói Jadran Carine vendégeként a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek harmadik fordulójában.

Dabrowski Norbert vezetőedző együttese így 1-1 győzelemmel, döntetlennel és vereséggel áll csoportjában, montenegrói riválisának ez volt az első pontvesztése.

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 3. forduló:

B csoport:

Jadran Carine (montenegrói) - ZF-Eger 4-4 (1-0, 0-2, 2-1, 1-1)

a magyar csapat gólszerzői: Hosnyánszky 2, Rasovic, Vlahopulosz 1-1

A BL főtábláján két nyolcas csoportban zajlanak a küzdelmek, a genovai nyolcas döntőt június 7. és 9. között rendezik.