2015.10.17. 18:40

Idegenben is jól muzsikáltak

Hajdú-Bihar - A megye II. északi csoportjában szombaton hat mérkőzést rendeztek, s ebből három alkalommal a vendégcsapatnak termett babér: a Nyírábrány a Józsa, a Nyírmártonfalva az Álmosd, míg a Polgár a Vámospércs otthonában tudott győzedelmeskedni.

Egyek–Nyíracsád 4–1 (2–0)

80 néző, vezette: Horváth M. (Kriston T., Forgács K.)

Egyek: Domonkos B. (Kovács Z.) – Zsólyomi D., Farkas L., Kiss S., Illés J., Csala R., Papp R. (Kovács R.), Farkas Z., Len Sz. (Kiss F.), Len Á. (Szabó Cs.), Kiss A. Edző: Farkas Zoltán.

Nyíracsád: Horváth J. – Béres Cs., Orbán L., Bilda J., Tóth Á., Gugg K., Kovács M., Balogh I T., Tóth T., Balogh II T., Jakab N. (Fábián–Nagy Z.). Edző: Balogh Tivadar.

Gól: Farkas L., Len Sz., Kiss A., Farkas Z., illetve Tóth T. Jók: az egész csapat (különösen Farkas L., Zsólyomi D., Len Sz., Farkas Z.), illetve az egész csapat. Kiállítva: Kiss A., illetve Orbán L. Ifi: 1–3.

Farkas Zoltán: – Ilyen arányban is megérdemelten nyertünk, a második félidőben viszont nagyon sok helyzet maradt kihasználatlanul, a gólarány lehetett volna akár nagyobb is. A nehéz talajú pályán jobban akartuk a győzelmet, s többet is tettünk ezért.

Balogh Tivadar: – A pálya alkalmatlan volt a mérkőzés lejátszására. Köszönöm a megjelent játékosaimnak a részvételt és a hozzáállást! Az ificsapatnak gratulálok! Bírói sporttárs–Nyíracsád 4–1. Még az egyeki nézők is nevettek a spori ténykedésén.

Józsa–Nyírábrány 2–4 (1–1)

30 néző, vezette: Vasziliu T. (Tóth G., Seres L.)

Józsa: Szász B. – Bőr I., Jóvér J., Novák Á., Pál P., Kocsis A., Rostás A., Szabó M., Kiss Gy., Komáromi I., Csapó R. (Csige M.). Edző: Szabó László.

Nyírábrány: Fekete S. – Varga P., Mezei L., Takács Gy., Maczó A. (Juhos Gy.), Küzmös A. (Küzmös Gy.), Tóth Cs. (Mezei M.), Rátonyi Zs., Fecskovics M., Szabó B., Szabó G. Edző: Tóth Csaba.

Gól: Kocsis A., Szabó M., illetve Szabó G. (3), Mezei M. Jók: senki, illetve Fekete S., Varga P., Rátonyi Zs., Szabó G. Ifi: 3-0.

Szabó László: – Nézői szempontból jó iramú meccset láthattunk, a mi szempontunkból viszont ez más sorozatban a harmadik alkalom, ahol mi nyerjük meg az ellenfélnek a mérkőzést.

Tóth Csaba: – Mély talajú pályán, küzdelmes mérkőzésen végre a kialakított helyzeteink nagyobb részét sikerült értékesíteni, így megérdemelten nyertünk. Ezt a hozzáállást, akarást és eredményes játékot kell folytatni tovább!

Álmosd–Pentafrost-Nyírmártonfalva 1–2 (1–2)

50 néző, vezette: Gyarmati I. (Grünwald M., Áncsán Gy.)

Álmosd: Kupás I. – Jónás D. (Makula B.), Horváth S., Balogh K., Molnár I., Nemes E., Virág R., Paluska J. (Poczkodi G.), Török G., Ásztai I. (Solymosi L.), Ágoston A. Edző: Szabó Béla.

Pentafrost-Nyírmártonfalva: Káplár F. – Jónizs A., Konyári S., Havrilla I., Bodnár S., Haga T. (Szakály P.), Tóth D., Kelemen J., Rácz F. (Tóth T.), Szemán N., Polgár G. Edző: Molnár Gábor.

Gól: Polgár G. (öngól), illetve Bodnár S., Haga T. Jók: Balogh K., Török G., Ágoston A., illetve Haga T., Szemán N., Havrilla I. Ifi: 0–3.

Szabó Béla: – Küzdöttünk, hajtottunk, helyenként jól is játszottunk. Többen és többször kellene edzésekre járni, s akkor megint jól szereplő gárda lennénk. Öröm, hogy újabb – immáron az ötödik – ifijátékos debütált az első csapatban.

Molnár Gábor: – Az eső miatt nagyon mély talajú pályán, nyakig sárosan, de megérdemelten nyertük meg a meccset.​

Vámospércs–Polgár 1–5 (0–3)

20 néző, vezette: Puskás Z. (Berettyán Z., Kövér F.)

Vámospércs: Kolompár J. – Nagy I. (Tóth G.), Nánási D., Zsupos J., Balogh S. (Vietorisz J. (Halász S.), Garai G., Kiss I. (Könnyű R.), Szabó B., Kolompár R., Kiss T., Károlyi A. Edző: Oláh Sándor.

Polgár: Bodolai B. – Áfra T., Bene K., Molnár D., Szitai Z., Visegrádi D. (Reszegi L.), Tóth K., Szajevics P., Czimer J. (Csőke M.), Polonkai L. (Kurucz G.), Molnár G. Edző: Varga Gábor.

Gól: Kiss I., illetve Áfra T. (2), Polonkai L., Szajevics P., Tóth K. Jók: Kiss I., illetve az egész csapat (Áfra T. a mezőny legjobbja). Ifi: 7–0.

Oláh Sándor: – Hétről-hétre egyre rosszabbul játszunk – egy-két játékosnak el kellene gondolkodnia azon, mit is akar.

Varga Gábor: – Igazán nehéz talajú pályán nagyszerű első félidőt produkáltunk, s megérdemelt sikert arattunk.

Hajdúhadház–Le Petit-DSC 4–1 (0–0)

30 néző, vezette: Tatár I. (Kóti L., Szűcs A.)

Hajdúhadház: Tóth I. – Hortó V. (Kovács G.), Offra T., Szabó I., Virág B. (Molnár D.), Imre E. (Lakatos S.), Dancsi II J., Nagy J. (Nagy A.), Rostás M., Veres S., Dancsi I J. Edző: Pintér István.

Le Petit-DSC: Nagy B. (Nádasdi M.) – Csurgó Á. (Györfi T.), Rózsa Zs. (Pocsai G.), Zsíros N. (Orosz P.), Bai G., Molnár B., Dobrán Cs., Kiss R. (Kovács K.), Botos S., Tamás A., Fehér J. Edző: Nagy Róbert.

Gól: Nagy J., Nagy A., Veres S., Offra T., illetve Botos S. Jók: a második félidőben mindenki. Ifi: 7–1.

Pintér István: – Egy többre hivatott csapat ellen a második félidei, meggyőző játékkal megérdemelten nyertünk.

Nagy Róbert: – Nem tudom, mit kellene csinálni, hogy végre betaláljunk a kapuba. A helyzeteink megint megvoltak, de ezekből csak egyet tudtunk értékesíteni. A második félidő alapján a Hajdúhadház megérdemelten tartotta otthon a három pontot. Srácaimon azt láttam, hogy megrogytak, mint a tanyatető, de ha egy picit is bíznának magunkban, nem ilyen szégyenletes, arcpirító helyen állnánk a bajnokságban. Viktornak mielőbbi felépülést kívánunk!

Tiszacsege–Fülöp 3–1 (0–1)

50 néző, vezette: Bendik T. (Veres J., Piskóczi V.)

Tiszacsege: Baranyi Cs. – Rézmüves G., Jecs J., Bai D., Borisz Sz., Balogh R., Simon Z., Nagy L., Kovács A., Vári L., Zsiga R. Edző: Lévai Albert.

Fülöp: Gordán Z. - Sályi M., Sándor L., Veres R., Bazsó O., Usztics I., Hortobágyi R. (Popovics D.), Klenik Gy., Szabó G., Sándor R., Sándor T. (Halász A.). Edző: Hortobágyi Róbert.

Gól: Balogh R. (2), Simon Z., illetve Klenik Gy. Jók: az egész csapat (különösen Balogh R., Simon Z.), illetve Gordán Z., Sándor L., Sándor T. Kiállítva: Szabó G. Ifi: 8–1.

Lévai Albert: – Gratulálok az ifinek az újabb sikerhez, külön pedig Tamon Rolandnak, aki egymaga hat gólt lőtt. Szerencsére ez átragadt a felnőtt csapatra is: bár mi nem ilyen jó arányban használtuk ki helyzeteinket, de azért remek győzelmet arattunk. Reméljük, így folytatjuk tovább utunkat – jön a nyírségi hadjárat!

Hortobágyi Róbert: – A pálya alkalmatlan volt a játékra. Próbáltuk a saját focinkat játszani, de a csúszós talajon ez nem nagyon ment. Megszereztük a vezetést, utána viszont leült a meccs, a Tiszacsege pedig jobban jött ki a második félidőre mint mi. Ellenfelünk jó erőkből áll, előrébb lenne a helyük a tabellán.