Sport - Foci

2017.12.09. 18:29

DVTK vs. DVSC – Edzői nyilatkozatok

Debrecen, Miskolc – A Diósgyőri VTK vs. Debreceni VSC (3-2) NB I-es mérkőzés után a két edző, Bódog Tamás és Herczeg András értékelte a látottakat.

Bódog Tamás: Jó újra nyerni! A Debrecen erejét mutatja, hogy a második félidőben emberhátrányban jó játékot produlált. Az első félidei játékunk alapján megérdemelten győztünk. A második játékrészben komoly helyzetei voltak a Debrecennek, igaz nekünk is.

[poll id="1448"]

Herczeg András: Gratulálok a Diósgyőrnek a győzelemhez. Az első 20 percben gyengén játszottunk, kaptunk is két gólt. Utána jobban játszottunk, a párharcokat megnyertük, rúgtunk egy szépítő gólt. Nem tudhatjuk meg, hogy mi lett volna a második félidőben, ha 11 játékossal kezdhetjük azt a játékrészt. A második félidőben 10 emberrel is benne volt a játékunkban, hogy egyenlítsünk. A csapat második félidei játékáért gratulálok és az őszi szereplésért. Bánt a vereség a két kiállítás miatt is. Nehéz lesz így elkezdeni a tavaszi szezont, hogy két meghatározó játékosunk hiányzik majd.