„Igazságos döntetlen egy nézhetetlen mérkőzésen”

150 néző. Vezette: Forgács K. (Pósa Zs., Czinege T.)

Létavértes SC’97: Bodnár M., Zurbó Cs., Szabó Zs., Zurbó B., Mázló D., Kontor B., Ujvárosi M., Kerekes B., Szabó V. (Lakatos Zs.), Bora Z. (Laczkó Zs.), Rózsa N. Edző: Posta Sándor

DEAC II: Janovits H., Molnár M. (Kiss M.), Orosz M., Víg Zs. (Sinyi T.), Dari B., Virág G. (Bencze Z.), Varga B., Samad A. (Béke T.), Pinczés K., Bárány B., Almási Z. Edző: Katona László

Gól: Virág G., Pinczés K. és Bárány B. Jók: Ifi: 1–8.

Posta Sándor: Két kiváló csapat egy nagyon magas színvonalú, változatos, izgalmas mérkőzést vívott, kiváló játékvezetés mellett. Az első félidő első fele a DEAC-é volt, majd fokozatosan vált kiegyenlítetté a mérkőzés. Az ellenfél vezető gólja után óriási energiát mozgósított a csapat az egyenlítésért, sikerült helyzeteket is kialakítanunk. Mindkét csapat kapusa remek teljesítményt nyújtott, így nem sikerült még egy gólt rúgnunk. A döntetlen igazságosabb eredmény lett volna, de a focit gólra játszák. Nem emelnék ki senkit a teljesítményéért, ma minden játékos kiváló teljesítményt nyújtott.

Katona László: Nem nyilatkozott!

Egyeki SBSE–Aqua-General Hajdúszoboszló 0–6 (0–2)

150 néző. Vezette: Szűcs L. (Gyarmati I., Dr. Kozma M.)

Egyeki SBSE: Posta A. (Pap Z.), Zsólyomi D., Kun R., Novinics M. (Farkas Z.), Len Sz. (Fekete S.), Farkas Z., Len Á., Kardos M., Kecskés G., Illés P., Torma S. Edző: Farkas Zoltán

Aqua-General Hajdúszoboszló: Domonkos D., Éder G. (Karika B.), Potor M. (Somogyi S.), Székelyhidi S. (Barcza Á.), Tóth L., Bucz B. (Domonkos Sz.), Szathmári Zs. (Tövisháti M.), Goncalves I., Gomes S. (Dobi B.), Pallagi J., Drobina M. (Nagy J.) Edző: Szabó László

Gól: Tóth L.(2), Potor M., Drobina M. és Nagy J. (2) Jók: Senki, illetve Tóth L., Pallagi J., Bucz B. Ifi:

Farkas Zoltán: Finom volt a babgulyás, jó volt a pálya, meg szép volt az idő. Az ellenfél játékosai jól játszottak.

Szabó László: Néhány játékosunk kiváló teljesítménye miatt a vártnál talán picit könnyebb győzelmet arattunk. A támadó játékunk ma kreatív volt. A helyzet kihasználásán kell meg javítanunk.

Monostorpályi SE–Sárréti DSK 2–1 (0–1)

220 néző. Vezette: Juhász D. (Hetrovics R., Molnár L.)

Monostorpályi SE: Szabó I., Rostás G. (Sándor B.), Kónya M., Nemes E. (Szilágyi A.), Füzfői M. (Sólyom M.), Gyügyei Z., Rácz Zs. (Illés D.), Sós D., Pataki Zs. (Erdős B.), Bacsó A., Papp K. (Bodnár L.) Edző: Bereczky Bence

Sárréti DSK: Kiss B., Kiss Cs., Jenei B., Kiss N. (Nemes M.), Balás V., Vass Á., Jámbor M. (Turai A.), Nagy L., Kiss D., Hajdu Zs., Nagy M. Edző: Szabó Lajos

Gól: Rácz Zs., Papp K., illetve Kiss D. Jók: Erdős B., Sós D., Bacsó A., Nemes E., Szilágyi A., illetve Senki Ifi: 3–1.

Bereczky Bence: Első félidei tompaságunk ellenére 1-1 volt a szünet, mert sikerült a végén egalizálnunk. A második félidőben mind erőnlétben, mind játékban ellenfelünk felé kerekedtünk, ennek ellenére kapusunk két hatalmas bravúrja kellett a végén a győzelemhez. Zsinórban második rangadónkat nyertük ki-ki meccsen, ez a mentális erőnket mutatja. Nagyon kemény belépőkkel tarkított, férfias találkozó volt, ennek ellenére a két csapat barátian, néhány sportital társaságában beszélte át a 90 perc történéseit. Úgy gondolom, erről szól a labdarúgás, pláne a megyei. Sok sikert kívánok Udvarinak!

Szabó Lajos: Le a kalappal a csapat előtt. Sokan úgy gondolhatják, hogy 2-1 es verességgel Udvari megúszta a mai napot, de a mérkőzés láttán úgy gondolom, hogy a döntetlent minimum megérdemeltük volna. Az ellenfél kispadja sokkal hosszabb volt, mint a mienk ezt tudtuk mérkőzés előtt is, sajnos ez az én hibám, mert a májusi hurrá hangulatból kiindulva csak annyit igazoltunk a nyáron bízva az eddig távol maradó játékosok érdekében, hogy senkit ne kelljen kihagyni a keretből. A szezon lassan a feléhez érve létszámban sajnos a 24. Órához érve hogy ne kelljen hozzá nyúlni az ifi csapathoz. Egy nem megadott büntető és egy elmaradott sárgalap után egy szögletből megérdemelt vezetést szereztünk, sajnos a legrosszabbkor kaptuk az egyenlítő gólt, de nem tudok haragudni a csapatra, mert nem elkaróztuk, hanem meg akartuk játszani a labdát. Meggyőződésem, ha Jámbor Máté nem sérül meg ezt a mai mérkőzést győztesen hagyjuk magunk mögött, mivel a második félidő utolsó perceiben az ellenfél kapusa bravúrral védett egy távoli átlövésünket és szabadrúgásból rúgtunk egy kapufát is. Ellenfelünk mérkőzés elején vissza álltak saját térfelükre 30. Perc körül megpróbálták a letámadás, amire vártunk, hogy kinyíljanak, és úgy gondolom, hogy a mi minőségi támadósorunkkal és az ők körülményes belsővédőjükkel tudtuk volna a magunk javára billenteni ezt a mérkőzést. Nem esek túlzásba azzal, hogy Monostor tavaly jobb csapat volt. Mindent elmond a mérkőzésről, hogy az utolsó percekben 5 x vitték le a szögletzászlóhoz a labdát időhúzás érdekében és a 7 sárgalap is árulkodó jel részükről. Úgy gondolom, hogy ebben a kiírásban vannak jó csapatok, de nem találkoztunk még domináns csapattal és nem szeretnék dobálózni a szavakkal, de nem merem azt állítani, hogy a mi csapatunknak nincs esélye az éremszerzésre. Köszönjük a vendéglátást. Sok sikert a Monostorpályinak. Hajrá Udvari! Jövő héten várunk mindenkit!

Nagyrábé Petőfi SK–BUSE 1–0 (1–0)

100 néző. Vezette: Csiszár K. (Pál G., Dobi Zs.)

Nagyrábé Petőfi SK: Vénig A., Sipos R., Bacsó A., Kiss B. (Takács I.), Szőke M., Kocsi L. (Szőke A.), Fodor N. (Ötvös S.), Mészáros I., Pukoli J. (Kaszás Z.), Spitzmüller L. (Kovács A.), Jónás B. Edző: Bende Tibor

BUSE: Virányi G., Békési D. (Nagy R.), Magyar Sz., Csordás J., Magyari Cs. (Jancsó A.), Trippon P., Trencsényi J., Ertsey Zs. (Erdei K.), Ékes G., Erdei Sz. (Tanka L.), Nagy I. Edző: Szitkó Róbert

Gól: Kiss B. Jók: Mindenki, illetve Senki Ifi: 0–4.

Bende Tibor: Sokat tettünk érte, megérdemeltük. Külön öröm, hogy kapott gól nélkül. További sok sikert Berettyóújfalunak!

Szitkó Róbert: Gratulálok az ellenfélnek, mert lelkesek voltak és megérdemelten nyerték meg a találkozót. Nekünk pedig el kell gondolkodnunk a teljesítményünkön, mert ez ma értékelhetetlen volt.

Balmazújvárosi FC–Bestrong SC 0–0 (0–0)

300 néző. Vezette: Muszka Z. (Hadházi L., Árva A.)

Balmazújvárosi FC: Csorvási T., Fehér Z., Szabó N. (Szabó L.), Szabó G., Szabó B., Kovács M., Veres Z., Galla P., Nagy L., Kerekes B., Kovács B. Edző: Pintér István

Bestrong SC: Kovács D., Áros Cs., Balogh B., Molnár Z., Váradi L., Juhász B., Nagy N., Katona Z., Madar Cs., Ferenczi T. (Dobi N.), Bartók P. (Fodor T.) Edző: Köstner Tamás

Jók: Kovács B., Nagy L., illetve Balogh B., Madar Cs. Ifi: 1–7.

Pintér István: Igazságos döntetlen egy nézhetetlen mérkőzésen.

Köstner Tamás: Rengeteget kell rendelnünk abból a bizonyos kék tablettából, hogy orvosoljuk a támadójátékunk nem éppen potens voltát. Az első félidőben nem igazán voltak veszélyben a kapuk. A második játékrész elején viszont a hazaiak kétszer is könnyedén gólt szerezhettek volna, de szerencsére ezeket megúsztuk. Ezt követően mi is megembereltük magunkat, azonban az újvárosi védelem és partjelző megakadályozta, hogy ziccerbe kerüljünk. Lehet valami a levegőben a lelátó felőli oldalon, mert ahogy tavaly is, úgy idén is mintha valami mágnes rángatta volna fel az asszisztens karját, és félő volt, hogy úgy marad.

Hajdúböszörményi TE–Hajdúnánás FK 0–1 (0–0)

néző. Vezette: Dr. Bendik T. (Orosz J., Nagy A.)

Hajdúböszörményi TE: Fülöp G., Bogár M., Zubora T., Papp P. (Mizsei Sz.), Papp N., Sustyák B. (Nagy Z.), Forgó P., Sallai Cs. (Koszta M.), Szekeres Á. (Prokisch D.), Buka B., Fekete G. Edző: Balogh József

Hajdúnánás FK: Urbán G., Vadász L., Bencze D., Oláh P. (Kiss L.), Pelles G., Linzenbold Zs., Újvári Zs., Papp L. (Röth A.), Lakatos N. (Fodor J.), Pelles D., Tóth B. Edző: Daróczi Péter

Gól: Pelles G. Jók: Kiállítva: Pelles D. Ifi: 5–1.

Balogh József: Szeretnek gratulálni a csapatomnak! Az előző héten egy jó csapatot győztünk le, most viszont egy kicsi szerencsével nyerhettünk volna.

Daróczi Péter: Egy alacsony színvonalú mérkőzésen, ami nem a fociról szólt, győztesként hagytuk el a játékteret. A győzelmet a csapat Zétinek ajánlja! Mielőbbi jobbulást kívánunk! Köszönjük a Nánási szurkolóknak, hogy elkísértek minket! Hajrá Nánás!

Nyíradony VVTK–Hajdúsámsoni TTISZE 2–1 (1–1)

120 néző. Vezette: Gulyás S.(Szabó P., Faragó F.)

Nyíradony VVTK: Rácz T., Szilágyi Z.(Illés G.), Perényi R., Nagy K., Kántor T., Gáll F.(Pozsák N.), Nagy M.(Kiss G.), Diószegi Sz.(Kerecsen J.), Vass G., Daru I., Ignáth T. Edző: Selyem Nándor

Hajdúsámsoni TTISZE: Nagy P., Dénes S., Tóth B., Bacskai A., Mertin L., Bartha Z., Bordás Á.(Éles M.), Szabó P.(Tóth B.), Szabó B., Dobi Z.(Vilmányi D.), Győri R. Edző: Halász Zoltán

Gól: Nagy M., Gáll F., illetve Szabó B. Jók: Tóth B., Mertin L., Vilmányi D. Ifi:

Selyem Nándor: Nem nyilatkozott!

Halász Zoltán: Az első játékrész egyértelműen a hazaiaké volt, gólokkal vezethettek volna, mégis döntetlennel vonultunk a szünetre. A pihenő után fordult a játék képe, mi domináltunk, de a helyzeteinket nem tudtuk gólra váltani, ami az utolsó pillanatokban megbosszulta magát.

1. Aqua-General Hajdúszoboszló 6 5 0 1 20-4 15

2. Monostorpályi SE  6 5 0 1 22-11 15

3. Hajdúnánás FK   5 4 1 0 10-2 13

4. Sárréti DSK   6 3 2 1 12-7 11

5. DEAC II   6 3 1 2 12-9 10

6. Létavértes SC'97  6 2 2 2 10-12 8

7. Hajdúsámsoni  T.T.I.SZ.E. 5 2 1 1 9-8 7

8. BUSE    6 2 1 3 6-10 7