„Átgázoltak rajtunk, ezzel a pokol legmélyebb bugyraiba lökve minket!”

DSC-SI: Meszesán P.(Sallai J.), Bácsi D.(Botos B.), Juhász N., Papp P., Vietorisz Á.(Szabó Z.), Törőcsik Á., Haraszin Zs., Bagi T.(Kalmár M.), Berki B., Lukács D.(Tapoti J.), Vietorisz B.(Bodnár Z.). Edző: Selyem Nándor

Püspökladány SE: Kunkli Z.(Eszenyi V.), Jámbor M., Nagy B., Horváth I.(Makula A.), Simon N., Tőke T.(Szalóczi Z.), Berde M.(Szabó B.), Ferenczi L., Németh M.(Juhász K.), Nagy V.(Fegyverneki Zs.), Pap L. Edző: Szabó Máté

Gól: Bácsi D., Juhász N., Vietorisz Á., Berki B.(2) Kiállítva: Eszenyi V.

Selyem Nándor: Nem nyilatkozott!

Szabó Máté: A debreceni sportiskola fiataljai átgázoltak rajtunk, ezzel a pokol legmélyebb bugyraiba lökve minket!

DEAC Futball Nonprofit Kft–Kabai Meteorit SE 0–1 (0–1)

100 néző. Vezette: Forgács K.(Horváth J., Sápi V.)

DEAC Futball Nonprofit Kft: Urbán G., Varga B., Juhász B., Béke T., Balogh Á., Orbán A., Víg Zs.(Ibrahim K.), Vajda D.(Bárány B.), Puskás B.(Kertész K.), Váradi L., Almási Z. Edző: Katona László

Kabai Meteorit SE: Molnár T., Pallagi J., Molnár Cs., Plókai G., Szabó P.(Mester M.), Kovács M., Bajnók I., Molnár Z.(Somogyi I.), Domonkos Sz.(Fehér A.), Somogyi S., Tóth I. Edző: Tóth Péter

Gól: Bajnók I. Jók: Mindenki Ifi: 2–3

Katona László: Később nyilatkozik.

Tóth Péter: Gratulálok a csapatnak a nagyon jó idegenbeli sorozatunkhoz. Továbbra is veretlenek vagyunk, és bízom benne, hogy ez megfelelő lendületet ad a hétközi kupamérkőzésünkre. Jó hozzáállással a fiatal lendületes DEAC-ot sikerült legyőznünk kapott gól nélkül, és ez örömmel tölt el.

Sárréti DSK–Létavértes SC’97 6–2 (1–2)

150 néző. Vezette: Szűcs L.(Kriston T., Kozma M.)

Sárréti DSK: Kiss B., Szabó T., Kiss Cs., Kiss N.(István B.), Balás V.(Rostás D.), Vass Á.(Balogh Sz.), Nagy L.(Alimán A.), Burkus D.(Rostás R.), Kiss D., Domonkos A.(Gál M.), Nagy M. Edző: Kiss Csaba

Létavértes SC’97: Laczkó I., Kaszonyi Zs., Pető Z., Tóth R.(Papp S.), Bakos T., Zurbó B., Vida F., Szabó Zs., Szabó V., Mázló D., Rózsa N.(Balla E.). Edző: Posta Sándor

Gól: Balás V., Kiss Cs., Kiss D., Alimán A., Rostás D.(2), illetve Szabó V. Jók: Szabó T., Rostás D., Vass Á., Kiss D., illetve Zurbó B. Ifi: 3–2

Szabó Lajos: Örülünk a győzelemnek, de ez a mérkőzés hagyott kivetnivalót maga után. A mai napon egy olyan sorozatot kezdtünk meg, ahonnan lehet pontokat gyűjtögetni. A mérkőzést jól kezdtük, de az ellenfelünk jutott büntetőhöz, amelyet kapusunk bravúrral védett. A sors fintora, néhány perccel később ezt mi is lemásoltuk, az ellentámadásból gólt kaptunk, amitől összezavarodva két gólos előnyre tett szert a Léta. A szünet előtt tudtunk szépíteni, szünetben átbeszéltük a problémákat, és a második félidőben teljesen más felfogásban mentünk ki, és végig domináltunk. A gyökeres változást a cserék hozták meg, és ilyen arányban is megérdemelten nyertünk. Ezen a hétvégén minden egyes csapatunk győzött, amihez szeretnénk gratulálni. Sikerült kijavítani a múlt heti botrányos hétvégét. Sok sikert kívánunk a Léta csapatnak. HAJRÁ UDVARI!

Posta Sándor: Az első félidőt az ellenfél kezdte jobban, de 10 perc elteltével sikerült átvennünk az irányítást, ami gólokban is megmutatkozott. A második félidő közepére elfogyott az erőnk, és a jobb erőnlétben levő ellenfelünk korrekt játékvezetés mellett megérdemelten szerezte meg a győzelmet.

Józsa SE–Hajdúböszörményi TE 0–3 (0–1)

70 néző. Vezette: Juhász D.(Czinege T., Borkó Z.)

Józsa SE: Goron B., Papp R., Balogh T., Trunger L., Iványi D.(Iványi Á.), Fekte L., Csizmadia Cs.(Gubacsi-Wéber Á.), Nagy J., Horváth R., Sperka L., Hamvas E. Edző: Szabó László

Hajdúböszörményi TE: Fülöp G., Rákos B., Papp N., Sustyák B., Forgó P.(Pásztor D.), Sallai Cs., Nagy Z., Patócs R.(Mizsei Sz.), Pelles D., Benke Sz., Kónya M.(Hajdú Á.). Edző: Balogh József

Gól: Patócs R., Nagy Z., Sustyák B. Jók: Mindenki

Szabó László: Nem nyilatkozott!

Balogh József: A mai mérkőzésen a legfontosabb a 3 pont megszerzése volt, amit sikerült is teljesítenünk. Az első félidőben nagyon visszafogott teljesítményt nyújtottunk. A második félidőben egy minimálisan jobb teljesítménnyel sikerült növelnünk az előnyünket, és sikerült magabiztossá tenni a győzelmet. Gratulálok a csapatomnak a győzelemhez, és további sok sikert kívánok a Józsa csapatának!

Bestrong SC–Hajdúnánás FK 2–6 (1–2)

100 néző. Vezette: Nazsa T.(Sovány L., Tőkés R.)

Bestrong SC: Dudás Cs., Lénárt P.(Kiss T.), Áros Cs., Varga V., Hermann D., Barabás Z.(Rizán Zs.), Kasza Á.(Dobi N.), Tóth G., Katona Z., Papp K., Bartók P. Edző: Köstner Tamás

Hajdúnánás FK: Ésik L., Csatári D., Bohács B., Andorkó S., Linzenbold Zs., Újvári Zs., Lakatos N., Fodor J., Tóth B., Papp L., Vadász L. Edző: Daróczi Péter

Gól: Papp K.(2), illetve Újvári Zs.(2), Vadász L., Bencze D.(2), Oláh P. Ifi: 4–1

Köstner Tamás: Semmit nem tanultunk az őszi meccsből, ugyanolyan gyermeteg helyezkedési hibákat vétettünk, mint akkor. Természetes, hogy egy ilyen jó csapat, mint a Nánás, ezt könyörtelenül kihasználta. Biztató, hogy a hamburger meg sült kolbász nagyon finom volt utána.

Daróczi Péter: Gratulálok a csapatnak!

Elmaradt: Balmazújvárosi FC–Berettyóújfalui SE