jégkorong

2021.03.07. 22:00

Erste Liga: maratoni meccsen szépített az UTE a DEAC ellen

Itthon a sportág újkori történetében csak egyetlen mérkőzést játszottak, ami hosszabb volt ennél.

Fotó: deac.hu-archív

Az UTE kétszeri hosszabbítást követően bizonyult jobbnak a DEAC-nál a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjének negyedik felvonásán, vasárnap, így az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharcban „életben maradt”, és 3-1-re szépített – írja az MTI.

A győztes hazai gólt a 86. perc végén Bodó Christopher szerezte, Magyarországon a sportág újkori történetében ez volt a második leghosszabb ütközet. A rekordot a szerdai FTC-MAC (3-4) találkozó jelenti, amelyen 91:32 percnél Sofron István találata döntött.