videóval

2019.09.20. 18:30

Villant a jobb láb: Balogh Norbert megszerezte első gólját a Hull Cityben

Másodszor lépett pályára a Hull City U23-as együttesében Balogh Norbert, aki győztes gólt szerzett a Leeds United elleni pénteki bajnokin – írja a Nemzeti Sport Online.

Fotó: Twitter / Hull City News

A sportlap cikke szerint a DVSC egykori játékosa az első félidőt játszotta végig a QPR ellen 2–1-re megnyert hétfői mérkőzésen, és ezúttal is a kezdőcsapatban kapott helyet. A magyar támadó az 58. percben egy bal oldalról érkező beadást követően helyezett okosan a bal alsó sarokba. Ez volt a győztes találat a 2–1-es hazai sikerrel végződő találkozón.

Lovely finish from Norbert Balogh! 2-1 to the Tigers! " target="_blank">#HCAFC pic.twitter.com/eh2S654iNp

— Hull City News (@HullCityStats) " target="_blank">2019. szeptember 20.

Baloghot egy perccel a gólja után lecserélték, s a Nemzeti Sport szerint nincs kizárva, hogy kerettag lesz a felnőttcsapat Luton elleni szombati meccsén.