megye I.

2019.08.24. 21:10

„Talán pszichológus tudna segíteni a csapatunkon”

A Vámospércs idegenben verte a hadháziakat, a Monostorpályi meg sem állt féltucatig a Nánás ellen. Ez történt a labdarúgó megyei első osztály harmadik fordulójának szombati játéknapján.

Fotó: Kovács Péter, archív

Sárrétudvari KSE–Magyar Mélyépítő-HSE 0–2 (0–1)

200 néző. Vezette: Dávid A. (Vadon T., Kecskeméti K.)

Sárrétudvari KSE: Kiss B. (Nagy P.) – Salya M., Tóth N., Szabó L., Erős L. (Rostás D.), Bak B., Parti P., Nagy T., István B., Nagy M. (Fábián O.), Kiss D. Edző: Szabó Lajos

Magyar Mélyépítő-HSE: Somogyi M. – Bernáth K., Nagy L., Pallagi J., Kálmán Z. (Pap L.), Sólyom M. (Butor Cs.), Lénárt G., Éles Z., Simonka R., Dobi G. (Piroska A.), Nagy J. (Gali V.) Edző: Szabó Gergely János

Gól: Sólyom M., Éles Z. Jók: Nagy T., Bak B., Kiss B

Szabó Lajos: Jobban játszottunk, mint az előző mérkőzéseken, de ez még mindig kevés. Partiban voltunk végig ellenfelünkkel. A kapu előtt legalább annyi helyzetet kialakítottunk, mint Hajdúszoboszló, de a döntő szituációkban ellenfelünk jobban használta ki a lehetőségeit. A folytatást nézve nagy lélektani teher nehezedik a csapatra. Igyekszünk ezt megoldani, és elkezdeni a pontok gyűjtését. Hajrá, Udvari!

Szabó Gergely János később nyilatkozik.

Hajdúhadházi FK – Bocskai SE Vámospércs 1–2 (0–2)

100 néző. Vezette: Csiszár K. (Máté F., Benedek Zs.)

Hajdúhadházi FK: Dán J.– Rostás M. (Fejes I.), Posta I., Hunyadi R. (Kovács K.), Fekete I. (Balogh I.), Takács G., Horváth A., Kiss Zs. (Offra T.), Halder P., Hadházi D., Szabó G. Edző: Pintér István

Bocskai SE Vámospércs: Bányai Cs. – Zsupos J., Führer L., Vértesi D. (Vincze V.), Nagy G., Horpák I. (Kiss D.), Nánási D., Kiss I. (Kovács Gy.), Garai G., Gorzsás I. (Pólyik D.), Károlyi A. Edző: Oláh Sándor

Gól: Halder P., illetve Kiss I., Károlyi A. Jók: Halder P., Horváth A., Hadházi D., Takács G., illetve Bányai Cs., Führer L., Vértesi D., Garai G. Ifi: 1–9.

Pintér István: A második félidei játékunk rendeben volt. Az alapján győzelmet is érdemeltünk volna, de volt egy első félidő is.

Oláh Sándor: Ezt a három pontot a második félidőben kiszenvedtük.

Kabai Meteorit SE – Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E. 4–2 (2–1)

100 néző. Vezette: Pál G. (Gáti Cs., László M.)

Kabai Meteorit SE: Baranyi M. – Ale M. (Szutor T.), Márton D. (Németi M.), Kunkli B. (Bernáth B.), Puskás R. (Veres N.), Mester M., Plókai G., Kovács M., Nagy K., Kállai D. (Balogh B.), Kozma L. (Borbély B.) Edző: Plókai Mihály

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E.: Magas M. – Kubán Z., Nagy I., Preku D., Mertin L., Szabó G. (Szabó O.), Szabó B., Tiba B. (Dorogi Gy.), Tömöri L., Papp M., Kiss R. (Salánki L.) Edző: Szegedi Szabolcs

Gól: Nagy K., Puskás R., Kovács M. (2), illetve Szabó B. (2) Jók: mindenki, illetve senki Ifi: 4–6.

Plókai Mihály: A csapatnak gratulálok az eredményhez, de sajnos a játékhoz nem tudok. Ma langyosan játszottunk. Nem tudtunk odafigyelni, rossz passzok, rossz döntéseket hoztunk, de így is győzni tudtunk. Köszönöm a tavalyi szurkolóknak, hogy a csapatot biztatták.

Szegedi Szabolcs: Amíg csak játékosaink vannak, és nem csapatunk, addig eredmény sem várható. Majd ha hétről hétre nem lesz 4-5 hiányzónk, és a hétvégi meccs fontosabb lesz, mint a nyaralás, kirándulás, majd akkor győzelem is várható, és talán pszichológus tudna segíteni a csapatunkon.

Derecskei LSE – Hosszúpályi SE 1–1 (0–0)

100 néző. Vezette: Erdélyi T. (Makra G., Tőkés R.)

Derecskei LSE: Barna L. – Szilágyi M., Berán B., Bun R., Komjáti D., Alimán J., Pintér D. (Borbíró D.), Haraszti P. (Juhos L.), Burkus D. (Vadász I.), Hüse S., Rózsa O. Edző: Szép Sándor

Hosszúpályi SE: Petrika R. – Rózsa N., Gyurina J., Rostás G., Tatár E., Bíró P., Nagy I. (Lázár R.), Botos S., Lakatos Zs. (Nagy A.), Lakatos K. (Kiss A.), Erdős B. Edző: Nagy István

Gól: Pintér D., illetve Lakatos K. Jók: Bun R., illetve Petrika R., Gyurina J., Rózsa N., Bíró P. Ifi: 5–2.

Szép Sándor: Sajnos ma a vendégcsapatnak ajándékoztunk egy pontot. A játék képe és a helyzetek alapján a mai mérkőzést gólokkal kellett volna megnyernünk.

Nagy István: Egy megyei szinten szervezett csapat otthonában kis szerencsével tudtunk pontot szerezni. Már csapatszinten sokat tettünk a döntetlen eléréséhez. Ha még jobban összpontosítunk 1-1-es állásnál, akkor talán még a győzelem se lehetett volna elérhetetlen. Reális eredmény született.

DEAC – BUSE 0–1 (0–1)

100 néző. Vezette: Veizer R. (Kovács Á., Jóni T.)

DEAC: Csúri B. – Dénes S. (Lévai Á.), Ménes M., Boti Á., Csák Zs., Barabás Z., Molnár M. (Rácsi L.), Lakatos K., Lakos K., Kocsis L., (Papp G.), Varga Á., Szarka J. Edző: Katona László

BUSE: Sándor M. – Kardos I., Szabó G. (Nagy I.), Nagy B., Magyar Sz., Csordás J., Nagy R., Jancsó A. (Ékes G.), Polonio-Guerreiro J., Sándor Sz. (Ertsey Zs.), Nagy R. Edző: Szitkó Róbert

Gól: Jancsó A. Jók: Csúri B., Ménes M., Varga Á., illetve Csordás T., Nagy R., Sándor Sz. Ifi: 1–6.

Katona László: Az első félidőt az első 15 perc kivételével uralta a vendégcsapat, és megérdemelten vezettek. A második félidőben feljavultunk, de nem sikerült egyenlítenünk.

Szitkó Róbert: Sok helyzetet dolgoztunk ki a mai mérkőzésen is, de a helyzetkihasználásban akadtak problémáink, ezért csak egygólos győzelmet arattunk. Véleményem szerint ennél nagyobb különbség volt a két csapat között.

Monostorpályi SE – Hajdúnánás Flexo-2000 FK 6–1 (1–1)

100 néző. Vezette: Muszka Z. (Papp J., Kozma M.)

Monostorpályi SE: Bákonyi N. – Tóth A. (Bodnár L.), Sándor B., Polgár G. (Bodnár I.), Nyilas Sz. (Takács G.), Pataki E., Bereczky B., Gyügyei Z., Ignáth T., Kőnig A., Lakatos Zs. (Cseke B.) Edző: Kaszás János

Hajdúnánás Flexo-2000 FK: Csatári D. – Vígh L., Szilágyi Á., Kiss L., Újvári Zs., Puskás Cs., Kondora K., Fodor J., Jóna G., Szabó B., Pázmándi D. Edző: Daróczi Péter

Gól: Polgár G., Pataki E. (2), Bodnár I. (3), illetve Újvári Zs. Jók: Puskás Cs., Újvári Z., Szabó B. Kiállítva: Kőnig A., illetve Csatári D. Ifi: 3–1.

Kaszás János később nyilatkozik.

Daróczi Péter: Nehéz egy ilyen vereség után nyilatkozni. A második be nem kapott gólig a csapat jól játszott, és fegyelmezetten, de egy egyéni hibának köszönhetően, amikor a Monostorpályi vezetést szerzett, onnantól fogva nem tudtunk a mérkőzéshez hozzászólni, és a meccs végére összetörtünk. Gratulálok a Monostorpályinak a győzelemhez.