2023.09.13. 10:35
Borzalmas: saját autója gázolt halálra egy nőt
Az okozta a tragédiát, hogy a nő saját kocsija visszagurult a házuk udvarán, Törtelen.
Ebben az udvarban történt a szörnyű baleset
Fotó: Donka Ferenc / szoljon.hu
Helyszíni információk szerint a nő a garázsból állt ki a furgonnal, majd kiszállt, de nem húzta be a kéziféket, és a jármű visszagurult. A guruló kocsin megpróbálta behúzni a kéziféket, ekkor történt a tragédia – írja a szoljon.hu.
A helyszínre két mentőautó és egy mentőhelikopter is érkezett, de a nő életét már nem tudták megmenteni. A portálnak a Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság a balesettel kapcsolatban azt közölte, hogy
egy 63 esztendős hölgy a gépjárművét kívánta betolni a garázsba, ám a furgon ereje nekifeszítette háza kapuajtójának, amely által tragikus szerencsétlenség történt.
Az eddigi vizsgálatok szerint az idegenkezűség kizárható. Az ügyet a Ceglédi Rendőrkapitányság munkatársai közigazgatási eljárás keretében vizsgálják – tájékoztatott Szabóné Berki Bianka.
Krimi
- Rejtélyes: szinte teljesen meztelen női holttestet találtak Kispest egy forgalmas részén
- Nagy a baj: kórházból tűnt el a 10 éves kisfiú, sehol nem találják
- Erre figyeljen, több millió autós érintett
- Vérlázító: a rendőrgyilkos folyamatosan sértegette a bírónőt és a rendőröket a tárgyaláson
- Leszállt a buszról az iskolás kislány, horror, ami utána következett (videó)