<p>Az NB III. Tisza-csoport legfrissebb eredméyneit olvashatja a Hajdú Online-on.</p>

Létavértes–Tiszakanyár 0–0 (0–0).

100 néző, vezette: Batta

Létavértes: Szécsi – Bényei (Barta),Prókai, Szilágyi, Hajdú, Mokánszki (Pallai) (Polgár), Kinyik, Burics, Sigér, Gömze, Brehóvszki. Edző: Gyarmati András. Jók: Szilágyi, Gömze. Kiállítva: Prókai 86.p.

Gyarmati András: – Hétvégén a gyerekek otthon hagyták a góllövő cipőjüket, így az eredmény 0–0 maradt.

Nagyecsed–Berettyóújfalu 1–1 (0–0).

200 néző, vezette: Zalán J.

Berettyóújfalu: Pallai – Angyalos, Szitkó, Jancsó (Artellean), Trencsényi, Lovas, Csordás, Nagy I. (Gál), Sáfár (Kolompár), Trippon, Ékes. Edző: Selyem Nándor. Gól: Gál 46.p., illetve Gancs 90.p. Jók: Pallai, Trippon, Szitkó, Lovas, Csordás.

Selyem Nándor: – Magas színvonalú mérkőzésen a 90. percben veszítettük el a három pontot.

Balkány–Hajdúszoboszló 1–1 (1–0).

100 néző, vezette:

Hajdúszoboszló: Katona – Sarkadi, Klein (Molnár), Garamvölgyi, Donka, Harsányi, Nagy I., Halász (Kereki), Nagy Sz., Papp R. (Suta), Dér. Edző: Szalánczi Tamás. Gól: Nagy I. 65.p. Jók: Garamvölgyi, Sarkadi. Kiállítva: Garamvölgyi 85. p. 2 sárga lap után.

Szalánczi Tamás: – Igazságos döntetlen, sok helyzetet kihagytunk.

Hajdúböszörmény–Volán Sényő 3–0 (2–0).

200 néző, vezette: Mucsai J. (Lencsik L., Meske L.).

Hajdúböszörmény: Bákonyi – Kerek (Balogh 87.p.), Király, Papp, Hortó, Kádár, Arnóczki, Bellon (Kiss L. 77p.), Lovas, Balás, Kolbe (Bulyáki 60.p). Edző: Németh Károly. Gól: Balás 2 10.p és 80.p, Kádár 17.p. Jók: Király, Kádár, Bellon, Hortó.

Németh Károly: – Végig irányítottuk a játékot és egy nagyon zártan és fegyelmezetten védekező ellenfelet sikerült biztosan legyőzni.

NB III. Mátra-csoport eredményei:

Tiszafüred–Balmazújváros 1–1 (0–0).

250 néző, vezette: Pál L.

Balmazújváros: Barna – Sárközi (Tornyai), Kiss A., Tóth Z., Szabó I. (Varga M.), Kovács I. (Nagy D.), Szabó M., Murák, Kállai, Bene, Király. Edző: Nagy Lajos. Gól: Murák 78.p. Jók: Murák, Kállai.

Nagy Lajos: – Az utolsó 20 percben játszottunk jól, de a helyzeteket berugjuk, akkor így is nyerhettünk volna.

A félbeszakadt Tura–Balmazújváros mérkőzést az előzetes információkkal ellentétben nem szeptember 24-én, hanem október 23-án játszák le a felek délután 14 órától zárt kapuk mögött.