szon-sportoldal

2008.04.02. 12:37

Gazdag éremtermés a futófesztiválon

<p>Tizenharmadik alkalommal rendezték meg a Vásárhelyi Futófesztivált Kecskeméten.</p>

A 21 km-es utcai futóverseny keretén belül bonyolították le a 10 és az 5 km-es versenyszámokat is, a gyermekek pedig 1200 m-es távon mérhették össze tudásukat. Közel 1200 versenyző vett részt a ragyogóan szervezett viadalon, sok fiatal atlétapalánta részvételével.

Az NYVSC-Nyírsuli közép-hosszútávfutói kiválóan szerepeltek, hiszen minden versenyző éremmel, a győztesek kupákkal térhettek vissza Nyíregyházára. Összesen 4 arany-, 1 ezüst- és 1 bronzérem lett a termés. Kiemelkedően szerepelt Nagy Tamás, aki a 21 km-es távon magabiztosan győzött kiváló időeredménnyel.