2017.09.14. 17:52

Asztalitenisz Eb - Győztek a férfiak is

Budapest/Luxembourg - A női után a magyar férfi válogatott is megnyerte harmadik fordulós mérkőzését, s ezzel bejutott a másodosztály legjobb nyolc együttese közé az asztaliteniszezők csapat Európa-bajnokságán, Luxembourgban.

Aranyosi Péter szövetségi kapitány együttese csütörtökön a csoport leggyengébb tagjával, Észtországgal csapott össze, s Ecseki Nándor, Szudi Ádám és Majoros Bence is könnyedén nyerte meccsét. A magyarok mindössze egy szettet engedtek át a riválisnak.

A csapat a négyesében a második helyen végzett a belgák mögött, így péntektől a challenge divízió felső ágán, azaz a 17-24. helyért folytathatja szereplését.

Egyelőre sem a nők, sem a férfiak esetében nem tudni, ki lesz a következő ellenfél.