2014.08.27. 14:30

Ön szerint a DVSC-TEVA vagy a Young Boys jut be az Európa Liga csoportkörébe?

Debrecen - Csütörtökön játsszák az Európa Liga rájátszásának visszavágóit. A DVSC-TEVA az elmúlt héten 3-1-es vereséget szenvedett Bernben, de még semmi sem dőlt el a továbbjutást illetően. Vajon sikerül kiütni a svájci csapatot?

A találkozót 20:30-tól élőben közvetítjük portálunkon.

[poll id="756"]

Bízik csapatában a Loki vezetőedzője

Debrecen - A debreceni játékosok pontosan tudják, milyen fontossággal bír a Young Boys elleni Európa Liga-mérkőzés.

Most már támadni kell

Debrecen - Nem lehet túlságosan óvatoskodni a visszavágón, mert kétgólos hátrányban van a Loki.

Képernyőn a Debrecen EL-visszavágója!

Debrecen - A DVSC–Young Boys labdarúgó Európa-liga mérkőzés visszavágóját az M2 élőben közvetíti csütörtökön. A Kossuth Rádió a hajráról tudósít.

Ha Loki-meccs, akkor sűrűsödnek a villamosjáratok

Debrecen - 2014. augusztus 28-án, csütörtökön 20 óra 30 perctől a DVSC-TEVA - BSC Young Boys EL labdarúgó mérkőzéshez kapcsolódóan az 1-es villamosok 18 óra és 20 óra között, valamint 22.00 és 23 óra között 4-6 percenként indulnak a Nagyállomásról.

Szenvedett, de nyert a kupában a Young Boys

Bern - A 91. percben szerzett góllal verte a negyedik ligás Bavois-t a DVSC Európa Liga-ellenfele.

Miért ne sikerülhetne?

Debrecen - Lázár szerint nincs veszve még semmi az Európa Ligában.

Megkérdeztük: Ön szerint továbbjut-e a Loki?

Debrecen – Biztos, hogy fognak gólt kapni a visszavágón. A Young Boys és a Loki is gyenge. Esélytelen a csapat továbbjutása és Kondás Elemér sem tudja motiválni őket – válaszolta kérdésünkre Krecz János.