labdarúgó megye i.

2021.02.20. 18:59

„Egy félidő előnyt adtunk az ellenfelünknek”

Gólzápor egy mérkőzésen sem volt, szoros eredmény viszont annál inkább.

20201011 Debrecen fotó: Molnár Péter MP Hajdú-Bihari Napló DEAC II - Kabai Meteorit SE megyei labdarúgó mérkőzés.

Fotó: Napló-archív

Bocskai SE–Nyíradony VVTK 2–0 (0–0)

Zárt kapus mérkőzés. Vezette: Gulyás S. (Horváth G., Pál G.)

Bocskai SE: Bányai Cs.–Pólyik D. (Balogh S.), Szabó K., Kiss T. (Tóth G.), Kolompár K., Kolompár J. (Nánási D.), Kolompár R. (Forgó P.), Kolompár K., Ménes M., Kovács Gy., Károlyi A. Edző: Oláh Sándor

Nyíradony VVTK: Rácz T.–Lukács L. Gyurina J., Perényi R., Nagy K. (Szakács D.), Bara M. (Vass G.), Bogár M. (Nagy T.), Kiss G. (Nagy M.), Botos Zs. (Gáll F.), Daru I., Kónya Cs. Edző: Gráma István

Gól: Daru I. (ög), Kolompár K. Jók: mindenki, illetve senki. Ifi: 1–4.

Oláh Sándor: Küzdelmes mérkőzésen sikerült begyűjtenünk a 3 pontot.

Gráma István: Tipikus háromesélyes meccs volt a mai, 0–0-nál kimaradt a ziccerünk, ezt ellenfelünk a másik oldalon kihasználta. Ezt követően is akadt még száz százalékos helyzetünk, ami 10 méterről fölé ment. Ezután hátul egyéni hibát vétettünk, amit az ellenfél játékosa szépen értékesített. Gratulálok a Vámospércs csapatának sokat fejlődtek az elmúlt években.

Hajdúböszörményi TE–Hajdúhadházi FK 1–2 (0–0)

Zárt kapus mérkőzés. Vezette: Nagy L. (Malmos N., Vadon T.)

Hajdúböszörményi TE: Fekete K.–Molnár T., Andirkó N., Bagdi L., Hortó D., Bíró B., Hajdu Á., Lakatos T., Horváth J., Szabó Cs., Cservák P. Edző: Kiss Antal

Hajdúhadházi FK: Kocsis Z.–Balogh I., Szabó G., Baktai L., Posta I., Konkoly T., Hadházi D., Takács G. (Fekete I.), Kiss Zs. (Lázár R.), Tamás M. (Lengyel N.), Rostás M. (Kiss Sz.) Edző: Halder Péter

Gól: Lakatos T., illetve Hadházi D., Lengyel N. Jók: mindenki, illetve mindenki (Baktai L. a mezőny legjobbja). Ifi: 6–2.

Kiss Antal: Győzelmet engedtünk ki a kezünkből az utolsó 10 percben. Így kerekedett felénk a vendégcsapat.

Halder Péter: Igazi kiesési rangadó volt a mai, ahol mindkét együttes tisztességesen küzdött a 3 pontért. Úgy gondolom, hogy megérdemelten nyertünk, mert több helyzetet alakítottunk ki, mint a hazaiak. Gratulálok a csapatnak, hogy 1–0 után sem adta fel és sikerült megfordítani a mérkőzést!

Hajdúnánás Flexo 2000 FK–DEAC II 2–2 (1–2)

Zártkapus mérkőzés. Vezette: Nazsa T. (Gálfi F., Sápi V.)

Hajdúnánás Flexo 2000 FK: Szkirkanics Á.–Tóth B., Jóna G. (Kökényesi Zs.), Kiss L. (Fülöp Á.), Polgár G., Újvári Zs., Bacsó A., Fodor J., Lovas M., Kerek B. (Bohács B.), Kovács G. (Hortó A.) Edző: Daróczi Péter

DEAC II: Kovács D.–Áros Cs., Molnár M. (Lévai Á.), Kincses D., Csák Zs. (Fodor T.), Fényi B., Katona T., Kocsis L. (Bojti Á.), Tóth L., Dénes S., Katona Z. (Hermann D.) Edző: Katona László

Gól: Polgár G.(2), illetve Kocsis L., Áros Cs. Jók: Kincses D., Katona T., Áros Cs., Csák Zs. Ifi: 5–2.

Daróczi Péter később nyilatkozik.

Katona László: Mély talajú pályán inkább a küzdelem dominált, mint a folyamatos játék. Kétszer vezetést szereztünk, de igazságos döntetlennel zárult a mérkőzés.

Monostorpályi SE–Kabai Meteorit SE 2–2 (0–2)

Zártkapus mérkőzés. Vezette: Puskás Z. (Szabó P., Tőkés R.)

Monostorpályi SE: Bákonyi N.–Ignáth T., Sándor B., Tóth A., Illés D., Nyilas Sz. (Cseke B.), Pataki E., Rácz Zs. (Rostás G.), Sós D., Gyügyei Z., Lakatos Zs. (Rózsa N.) Edző: Kaszás János

Kabai Meteorit SE: Baranyi S.–Ale M., Németi M., Mester M., Lakatos K., Kovács M., Nagy K. (Lakatos Zs.), Czibere B. (Karika M.), Veres N., Erdős B., Békési L. (Oláh Z.) Edző: Plókai Mihály

Gól: Tóth A., Rózsa N., illetve Kovács M., Nagy K. Jók: mindenki, illetve mindenki. Ifi: 8–1.

Kaszás János: Az első félidőben jól kezdtünk, de a mezőnyfölényünket nem tudtuk gólra váltani, ehelyett két figyelmetlenségből mi kaptunk gólokat. A második félidőben végig nagy fölényben sok helyzetet kialakítva küzdöttünk a győzelemért. Sajnos egy félidő előnyt adtunk az ellenfelünknek.

Plókai Mihály: Ellentétes félidők voltak. Az első félidőben mi, a másodikban a hazai csapat dönthette volna el a mérkőzést, így az eredmény reális. A csapatom felé több tiszteletet szeretnénk kapni, akik bennünket egy kicsit is lenéznek, azoknak a csapatoknak ígérem, hogy ellenünk vért fognak izzadni és nem szeretem a síró, nyávogó macskákat. Gratulálok csapatomnak a jó játékhoz és hozzáálláshoz!

Hajdúsámson TTISZE–Püspökladányi LE 2–3 (1–1)

Zártkapus mérkőzés. Vezette: László J. (Benedek Zs., Muszka Z.)

Hajdúsámson TTISZE: Szabó T.–Mertin D. (Papp G.), Nagy I. (Rácz A.), Halász Z., Mertin L., Kubán Z., Szabó B., Kiss R. (Dávid T.), Molnár Á., Tömöri L., Tóth B. (Ungvári G.) Edző: Halász Zoltán

Püspökladányi LE: Nagy J.–Szabó P., Bodó T., Berde M. (Makula A.), Simon N., Szabó P., Szabó M. (Szabó L.), Ferenczi L. (Papp K.), Tóth P., Farkas Gy. (Dajka L.), Pap L. Edző: Tóth Péter

Gól: Szabó B. (2), illetve Pap L., Tóth P., Ferenczi L. Jók: senki, illetve mindenki. Ifi: 5–2.

Halász Zoltán: Egy kellemes kis baráti társaság benyomását keltjük, és lassan oda kerülünk, ahova tartozunk az évek óta mutatott hozzáállásunk miatt, bár ez nem sok mindenkit érdekel sajnos. Sokszor úgy érzem, teljesen felesleges bármilyen erőfeszítést is tenni, 8-10 embernek hétről-hétre edzést tartani. Ha hosszabban nyilatkozhatnék, akkor jövő héten nagyjából heten-nyolcan állnánk ki, de hirtelen felindulásból nem szeretnék senkit megbántani, bízunk a csodában.

Tóth Péter: Gratulálok a csapatnak a mérkőzésen nyújtott teljesítményéhez. Az első félidőben kiegyenlített játék folyt, viszont a második félidőben fölé nőttünk ellenfelünknek, így megérdemelt győzelmet arattunk az alsóházi rangadón a lelkes hajdúsámsoni csapat ellen. További sok sikert kívánok Halász Zoliéknak!