Helyi közélet

2017.06.23. 12:36

Évekig vártak e pillanatokra: pénteki diplomaosztók Debrecenben

Debrecen – Lezajlottak a nyári diplomaosztó ünnepségek pénteken a Debreceni Egyetemen. Délelőtt a Gyermeknevelési és Felnőttképzési Kar végzősei kaptak oklevelet, délután az Informatikai, illetve a Fogorvostudományi Karon vehették át diplomájukat a képzési követelményeket teljesítő hallgatók.

Debrecen – Lezajlottak a nyári diplomaosztó ünnepségek pénteken a Debreceni Egyetemen. Délelőtt a Gyermeknevelési és Felnőttképzési Kar végzősei kaptak oklevelet, délután az Informatikai, illetve a Fogorvostudományi Karon vehették át diplomájukat a képzési követelményeket teljesítő hallgatók.

Mint korábban írtuk, ezekben a hetekben több mint 3600-an kapnak diplomát a cívisváros egyetemén. Szombaton a mezőgazdaság- és élelmezéstudományi, környezetgazdálkodási területek frissen végzett szakembereit, illetve a gyógyszerészeket ünneplik.

HBN


Diplomaosztók

Debreceni Egyetem

Gyermeknevelési és Felnőttképzési Kar

június 23, péntek, főépület, díszudvar, 10 óra

Végzős hallgatók

Csecsemő- és kisgyermeknevelő BA, nappali tagozat

Balogh Orsolya, Bikki Veronika Eszter, Boros Katalin, Csigai Anita, Dancs Marianna, Erdős Kinga, Fekete Flóra Mercédes, Fekete Judit, Frecska Fanni, Gergely Alexandra, Habarics Cintia, Kiss Dalma, Kovács Anett Evelin, Korcsmáros Ramóna Mercédesz, Májer Éva, Marjai Anikó Dóra, Sebők Tímea, Sófalvi Dóra, Somlyai Imola, Somlyai Lilla, Szarvas Andrea, Szűcs Dorina Helga, Tarjányi Evelin, Török Enikő, Turóczi Dorottya, Vincze Virág Franciska, Zolnai Bettina

Csecsemő- és kisgyermeknevelő BA, levelező tagozat

Bukovszki Beatrix, Császi Enikő, Csorvásiné Tóth Fruzsina, Duró Anita, Haranginé Szabó Zsófia, Ivanics-Tóth Judit, Karasz Ágnes, Kocsis Attiláné, Koncz-Kis Éva, Kozsil-Sallai Mária, Mádi Lenke, Oláh Tünde, Oláhné Benes Tímea, Oláh Zsuzsanna, Radics Lilla, Varga Irén

Óvodapedagógus szak, nappali tagozat

Andrási Nóra, Bácsi Krisztina, Balogh Barbara, Balogi Boglárka, Barabás Éva, Bardócz Brigitta Edit, Biró Tamara, Boglyasovszky Petra, Borbély Titanilla, Bordás Krisztián, Bucsku Zsófia, Csige Beáta, Csoma Evelin, Ducza Vivien Diána, Erdei Krisztina, Fakó Dóra, Fekete Dóra, Fekete Renáta, Gebri Emese, Gorcsa Mária, Gömze Eszter, Gulyás Gréta Patricia, Guruczi Viktória, Guzina Zsófia, Hanyicska Zsaklin, Hegedüs Beáta, Hrabéczy Anett, Huczman Tamara Szilvia, Hunyadi Fanni, Kiss Alexandra, Kiss Márta Zsuzsanna, Koponyás Eszter, Kucsera Petra, Kurek Bettina, Lajter Laura Ágnes, Makó Renáta, Mózes Szilvia, Nagy Veronika Anna, Nagykovácsi Bettina, Német Anna Fatime, Oláh Nóra, Palkovics Zsófia, Papp Vivien, Pető Ágnes, Rehó Bianka, Reszegi Réka, Román Alexandra Nikolett, Román Tímea, Rublinszki Tünde, Seres Katalin, Somlyai Nóra, Szabó Petra, Szabó Petra, Szabó Szandra, Szilágyi Beatrix, Szűcs Anett, Szűcs Enikő, Szűcs Szabina Erzsébet, Takács Fruzsina, Tardi Alexandra, Tóth Dorottya Johanna, Török Erika, Vass Enikő, Weidner Lilla, Zachar Anita, Zsadányi Flóra

Óvodapedagógus [nemzetiségi óvodapedagógus (cigány-roma)] szak, nappali tagozat

Balogh Alexandra Rebeka, Balogh Boglárka Orsolya, Balogh Szabina, Balogh Zsanett, Erdélyi Szabina, Godó Irén, Nagy Helga, Rézműves Brigitta, Rézműves Dalma, Rézműves Gina, Szabó Aranka, Tisza Dóra, Tóth Anikó, Török Mónika

Óvodapedagógus szak, levelező tagozat

Ambrusz Melinda, Babainé Bandula Brigitta, Berki Katalin, Bodnár Klára, Csuri Barbara, Dráviczkiné Porkoláb Edit, Fintor Alexandra, Gál Gabriella, Hatházi Nóra, Husztiné Povelcsák Ibolya, Jámbrik Vivien, Joó Jenifer, Juhászné Molnár Vivien Eszter, Katona-Halász Judit, Kelemen Zsanett, Kertész Tünde, Kis Klaudia Csilla, Kiss Dóra, Kneisz Ferencné, Krakomperger Ágnes, Láczóné Szarka Beáta, Lakatos Lívia, Makayné Szalkai Zita, Mártháné Tóth Bernadett, Mosolygóné Pocsai Andrea, Musákné Szarvas Kitti, Nagy Anikó, Nagy Krisztina Orsolya, Nagy Tímea, Németh Katalin, Németi Ágnes, Oláhné Szarvas Zsuzsa, Orosz Krisztina, Ostorházi Judit, Pál Andrásné, Plósz Jolán, Rehó-Komlósi Anita, Simai Zsóka Andrea, Sinkáné Zupkó Zita Andrea, Spinyhért Jánosné, Szabó Marianna Katalin, Szabó Szénia Cintia, Szabóné Remenyik Zsuzsa, Szalai Edina, Szalma Valéria, Széki Jenifer, Szentesi Nelli, Szilágyi Szandra, Szilágyiné Tagyi Gabriella, Szoboszlai Melinda, Táboriné Sikur Anett, Takácsné Kovács Mária, Teleki Réka, Torzsásné Grecz Viktória, Törőné Szabó Anita, Udicska-Kapcsos Réka, Ujváriné Kiss Tamara, Zakor Nikolett, Zsigó Józsefné

Óvodapedagógus [nemzetiségi óvodapedagógus (cigány-roma)] szak, levelező tagozat

Fekete Éva, Földváriné Kovács Bernadett, Garabuczi Dóra, Heuer Zsoltné, Kovács Éva, Pálfi Józsefné, Tátrainé Palencsár Katalin

Szociálpedagógia szak, nappali tagozat

Csók Cintia, Németh Noémi, Nyisztor Jessica Laura, Szakály Dorottya, Tóth Zsuzsanna, Vónya Viktória

Szociálpedagógia szak, levelező tagozat

Királyné Takács Anita, Ráduly Éva, Süvöltős Beáta Gyöngyi

Közoktatási vezető és pedagógus szakvizsga szakirányú továbbképzési szak

Ákli Márton, Asztalos Attiláné, Balláné Nagy Krisztina, Baloghné Torhán Éva, Bartháné Labossa Katalin Erna, Báthory Csilla, Bétéri Szilárd, Blizman Csaba, Bodó Béláné, Bornemisza Andrásné, Budaházi Judit, Burainé Juhász Erzsébet, Czeglédi Istvánné, Czigléné Pintye Ibolya, Csernyi Gyula, Cservenyákné Pataki Beáta, Csire András, Csonkáné Danku Beatrix, Deákné Tóth Erika, Farkas Zsuzsanna, Farkasné Tilki Anna, Fehérné Asbóth Marianna, Fekete Lajosné, Fodor István Miklósné, Fülesdi Hajnalka, Herczegné Tóth Judit Erzsébet, Hűséné Vonza Erzsébet, Jaczkovits Józsefné, Jónásné Vári Ibolya, Kásáné Urbán Andrea, Katonáné Benkő Csilla, Katóné Farkas Éva, Kecskésné Nagy Edit, Kelemenné Bakk Timea, Kerekes Edit, Király Márta Eszter, Királyné Kocsis Judit, Kissné Nagy Erzsébet, Koncz Katalin Mária, Kovácsné Ország Judit, Kozárné Szögedi Anita, Laczkóné Takács Katalin, Lakatosné Bodnár Erika, Lakatosné Nagy Alexandra, Máróné Zubor Gizella, Mecseiné Gulyás Erika, Molnár Krisztina Viktória, Molnárné Danku Mária, Mózes Nóra, Muliter Szilvia, Nagy Józsefné, Nagy Tibor Béláné, Nagyné Tisza Erika, Oroszné Lengyel Mária, Paálné Tukacs Marianna, Pálné Debreceni Anita, Pápai Bertalanné, Pappné Dorogi Ibolya, Pappné Szőllősi Gabriella, Pappné Takács Ildikó, Patakiné Török Anikó, Pelyák Zsuzsanna, Pinkovai Krisztina, Pongó Ottóné, Prunyi Jánosné, Serestyénné Timkó Andrea, Sipos Judit Tünde, Szabó Erzsébet, Szabóné Kiss Zsuzsanna, Szencziné Donka Zsuzsanna, Szilágyi Andrea, Szilágyiné Varga Ibolya, Szokolai Gyöngyi Éva, Szűcs Annamária, Szűcs Lászlóné, Tátorjánné Török Tünde, Terjékné Szűcs Tímea, Tóthné Bene Judit, dr. Varga Lehel Istvánné, Vargáné Boros Krisztina, Vargáné Laczkó Zsuzsanna, Vargáné Sipos Éva, Veres Tamásné

Pedagógus szakvizsga szakirányú továbbképzési szak

Almási Rita, Csörögi Tibor, Máténé Imrik Zsuzsanna, Molnár Fruzsina Eszter, Szeőcs Istvánné, Tóth Károlyné

Fejlesztő, differenciáló területen pedagógus szakvizsgára felkészítő szakirányú továbbképzési szak

Antósné Joó Nikolett, Babos Borbála, Kovács-Bányai Viktória, Mirkó Adrienn, Ó. Szabóné Sipos Júlia, Szabó Rózsa, Szolomájer Orsolya, Szondáné Török Zsuzsa, Sztaniszlovszkiné Iski Tünde

Pedagógus szakvizsga szakirányú továbbképzési szak

Gyógytestnevelés tantárgy-pedagógiai kérdések az iskolai gyakorlatban

Bakos Attila, Benedek Gyöngyi, Dumitrán Róbert Zsolt, Koródi Melinda, Kovács Zsoltné

Gyógytestnevelés az óvodában, iskolában szakterületen pedagógus szakvizsgára felkészítő szakirányú továbbképzési szak

Berencsi Mária, Hutóczki Valéria, Májer Júlia, Maráczi-Cser Melinda, Molnárné Papp Mónika, Oszlánszki Enikő Zsuzsanna, Peimli Judit, Pókay Andrea, Váradi Lászlóné

Gyakorlatvezető, mentorpedagógus az iskoláskor előtti nevelés és gondozás intézményeiben szakterületen pedagógus szakvizsgára felkészítő szakirányú továbbképzési szak

Balogh Éva Erika, dr. Lévai Antalné, Kormos Józsefné, Kovács Sándor Józsefné, Nagyné Kapitány Tünde, Osgyánné Mile Zsuzsanna, Sántháné Németi Zsuzsanna, Sarkadi Gyuláné, Szabó Gábor

Fejlesztőpedagógus szakirányú továbbképzési szak

Baloghné Lugosi Katalin Anita, Bodó Béláné, Bors-Kádár Eszter Éva, Bozsó Zoltánné, Csizmadia Erika Mária, Erdőközi Tímea, Ferenczik Fanni Dóra, Gále Csaba, Gyebrovszkyné Szegedi Edit, Hetényi Katalin Renáta, Horváth Csilla, Karácsonyné Újhelyi Andrea, Koleszár Gabriella, Mári Jánosné, Mihalikné Erdei Mária, Nagy Andrea, Nagy Endréné Emődi Ágnes Edit, Pappné Hajdú Erika, Simonné Szijjártó Nikoletta, Szász Andrea, Széles-Orosi Gabriella, Vizsoli Mária

Szociális menedzser szakirányú továbbképzési szak

Hegedűs Péterné, Juhászné Fohsz Emőke, dr. Kovács-Szilágyi Eszter, Lakatosné Mércse Ilona, Nagy Zsolt, Reskóné Albert Ilona, Szentiné Bosnyák Zsuzsanna, Varga Levente, Vargáné dr. Bosnyák Ildikó, Véghné Fekete Ágnes

Általános és családügyi mediáció (közvetítés) szakirányú továbbképzési szak

Garaj Ágnes Edit, Horgos Adrienn, Laiber Anikó, Májer Erika Katalin, Nagyné Juhász Krisztina, Révész Mária Magdolna

Család- és gyermekvédelem szakos pedagógus szakirányú továbbképzési szak

Nagyné Szántó Gyöngyi, Pálenkás Julianna

Csecsemő- és kisgyermeknevelő felsőoktatási szakképzés, nappali tagozat

Asztalos Nóra, Bujdosó Zsófia, Demeter Petra, Diószegi Judit, Erdősi Renáta, Gajdán Mirtill, Hajdu Ildikó, Herr Szabina, Kocsis Enikő, Kóka Renáta Petronella, Kovács Petronella, Kovács Timea, Puskás Kinga, Rab Renáta Anna, Spenik Ivanna, Szatmári Orsolya, Sziki Katalin, Tóth Bernadett, Varga Dóra, Vasvári Réka, Vida Zsófia

Csecsemő- és kisgyermeknevelő felsőoktatási szakképzés, levelező tagozat

Bakk Barbara, Balogh Nikolett, Gyulai Klaudia, Juhász Alexandra, Kerékgyártó Sándorné, Molnár Lászlóné, Móriczné Csigi Ildikó, Orosz Béláné, Orosz Tímea, Szemán Enikő, Téglási Katalin, Tóthné Szabó Zita, Vietóriszné Albert Anita

Szociális és ifjúsági munka (ifjúságsegítő) felsőoktatási szakképzés, nappali tagozat

Borsi Lídia, Czibere Péter, Rézműves Márk, Tarjányi Stella Éva

Informatikai Kar

június 23, péntek, főépület, díszudvar, 13 óra

nappali tagozat

mesterképzésen végzős hallgatók

gazdaságinformatikus MSc

Hornyik Dávid, Oláh Norbert

informatikatanár – könyvtárpedagógia-tanár MSc

Csont István, Zolnai Zsolt

informatikus könyvtáros MA

Almási Ágnes Ilona, Balázsi Dorina, Braun Krisztina, Derzsi Bettina, Gaál Krisztián, Hegedűs Henriett, Kőrösi Dániel, Nagy Tamás, Nyizsnyik Lilian, Sebők Zsuzsanna, Simó Klára, Soltész Orsolya, Stumpf Imre János, Szántó Anita Éva, Szűcs Nikolett, Tóth Bence, Tóth István, Tóth Zsuzsanna

mérnökinformatikus MSc

Majoros Tamás, Schmuter Norbert Atilla, Szilágyi Péter, Zákány József

programtervező informatikus MSc

Balogh István, Czuczor Gergő, Cselle Lajos, Csoba István, Gyökös Brigitta, Hevner János Ádám, Holhós Attila, Kaszab Imre, Kiss Sándor Ádám, Konkoly Ágnes, Kosztur Zoltán, Lámfalusi Csaba, László Zsolt, Tarr Bence, Ujlaki Imre

computer science MSc

Al-Hasooni Maytham Kareem Naeem, Alshadoodee Hasanain Abdalridha Abed, Ezenwani Maureen Onyebuchi, Hamam Faris Victor Sam An, Kaabi Jasim Hussein Lafta, Karagholi Hussein Mohammed Ridha

nappali tagozat

alapképzésen végzős hallgatók

business informatics BSc

Darabi Shayan

computer science BSc

Ertürk Tugay, Kidayi Bryce Andrew, Meric Musa

gazdaságinformatikus BSc

Bordás Attila, Csillik Balázs István, Csipkés Anett Veronika, Csuka Timea, Ferencz Aliz, Fige Zsanett, Gólya Ádám, Gulyás Obed, Halász Richárd, Haraszti Gergő, Hegyes Péter Miklós, Juhász Eszter, Kántor István, Kola Krisztina, Kozics Dávid, Kővári István, Kubik Ádám, Laki Zsuzsanna, Lázók Jácint, Nagy Krisztina Judit, Nagy Tamás, Papp Ádám, Pocsai Georgina, Pokol Ákos, Rácz Evelin, Sipos Sára, Szabó Károly, Szabó Krisztián, Szécsi Attila, Varga Levente

informatikus könyvtáros BA

Gyurkó Nikolett, Kovács Flóra, Nemes Lilla, Orosz Renáta, Simon Ágnes Katalin

mérnökinformatikus BSc

Almási Norbert, Bagi Péter Kálmán, Fazekas Gábor Gyula, Fórián Márton, Fóris Tamás, Hegedűs Sándor, Kenéz Sándor, Kosztyu Tamás, Kovács András Tibor, Nagy Dóra, Pallai Gergő, Pénzes László, Potornai Anett, Pusztafi Anikó, Szabó Tamás, Szakál Róbert, Tóth Róbert, Vékony Károly Ferenc

programtervező informatikus BSc

Bagossy Attila, Balogh István Dávid, Bertalan Ádám István, Birtalan Róbert László, Bodonyi Andrea-Beatrix, Czier Roland-Péter, Domokos László, Egeli Erik, Ésik Gábor András, Fábián Kristóf - Szabolcs, Fekete Sándor, Gencsi Mátyás, Hajja Zoltán, Halmai Bianka Zsófia, Holozsnyák Nándor Kristóf, Jakab Ádám, Kádár Gergely Sándor, Koncz Máté Ferenc, Kovács-Ferenc Norbert, Lakatos István, Nagykéri Bence, Németh Dániel Viktor, Némethy Attila Péter, Oros Tibor, Ozsváth Jonathán, Pósán Norbert, Rácz Dénes, Sinku Tamás, Szabó Attila, Szabó Bence, Szabó Marianna, Szabó Nándor Attila, Szanics Levente, Takács Tamás, Vécsi Ádám, Veres Dávid

levelező tagozat

alapképzésen végzős hallgatók

gazdaságinformatikus BSc

Biri Péter János, Kardos Ferenc

mérnökinformatikus BSc

Molnár István, Somogyi Gyula, Veress Sándor

programtervező informatikus BSc

Csopa Tamás, dr. Fázsi László Milán, Frank Marianna, Györke Anett, Hornyák Balázs, Kerékgyártó József, Kissné Tatár Anikó, Kóti Balázs, Kövér Gergely István, Miszkuj Sándor, Mohácsi András István, Ökrös Zsolt, Szána István

mesterképzésen végzős hallgatók

informatikatanár

Balázs-Köblös Helén, Nagy Tivadar

informatikus könyvtáros MA

Majoros Eszter

Fogorvostudományi Kar

június 23-án, péntek, főépület, díszudvar, 16 óra

végzős hallgatók

magyar program

Basista Titusz, Bernáth Vivien Krisztina, Bodzay Ottó, Csatlós Judit Alexandra, Csernyik Orsolya, Fazekas Andrea, Felföldi Soma István, Hadászi Eszter, Hajdu Eszter, Heiner Marica Mónika, Irmes Áron Ferenc, Joó Viktória, Kalas Nándor, Kardos Andrea, Kiss Lilla, Kósa Gabriella Lilla, Kovács Benjámin, Kulcsár Tímea, Lukács Ramóna, Majoros Barbara, Molnár Eszter, Pletka Fanni, Poncz Lajos, Soltész Evelin Zsuzsanna, Szabadi László, Szakács Dóra Fanni, Szauervein Bettina, Szűcs Cintia, Tóth Gellért, Tóth Márta, Török Kitti, Zeinali Ehsan

Diplomát kaptak a fogorvosok. Fotó: Molnár Péter

Angol program

Andreou Andreas, Averbuch Josef, Ms Baba Khushboo, Babber Vidur Roy, Ms Baszkiewicz Kamila, Ms Bhatt Kriya, Bhikha Chirag Dinesh, Ms Dobreva Anastasiya Dobrinova, Ms Etemadian Jahromi Elnaz, Ms Fahami Jasmin Linnéa, Fahami Sebastian Farnam, Ms Ghezel Parnia, Ms Han Bich Dan Thi, Heirani Moghaddam Mobin, Ms Joseph Dona, Khokhar Mohammad Noman, Lee Hyunjae, Lin Chi-Ting, Ms Meliou Maria, Mohain Avdeep Singh, Moshref Razavi Soroush, Ms Mutezo Nyaradzo Loveness, Ms Patel Hemmali Rajesh, Patel Jay Nitin, Ms Patel Suniti D, Schwarzmann Lirán, Seraj Shehzad Khan, Singh Kavan, Ms Solanki Neelam Harish, Tarapuri Abd Subhaan, Thrasyvoulou Andreas, Ms Tummaluru Sindhuja, Ms Vanyek Anaelle Jennifer, Vatanpour Savadkouhi Seyed Mehdi, Ms Vésteinsdóttir Dagbjört, Ms Voinotinschi Zinaida

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a haon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a haon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában