Helyi közélet

2013.12.02. 09:19

Küldjön hírt! - Egészséghetek a Hajdúszováti Óvodában

Hajdúszovát - Minden év november hónapja az egészség jegyében telik óvodánkban. Így volt ez az idén is 2013. november 18. - 29. között a csoportok külön-külön dolgozták fel e témát az adott korcsoport fejlettségének megfelelően.

Hajdúszovát - Minden év november hónapja az egészség jegyében telik óvodánkban. Így volt ez az idén is 2013. november 18. - 29. között a csoportok külön-külön dolgozták fel e témát az adott korcsoport fejlettségének megfelelően.

Tevékenységeinket e köré építettük – a testünkről, a tisztálkodás és helyes fogápolás fontosságáról, az egészséges táplálkozás jelentőségéről és a környezetünk védelméről.

Az óvodásaink testi és lelki egészségnevelését igen fontosnak tartjuk. Az idén mi is csatlakoztunk 2013. 11. 29. Országos Gondolkodj Egészségesen! Nap elnevezésű programhoz, mely megvalósítása is fergetegesen sikerült.

A történtekről beszéljenek a képek.

- Nagy Istvánné, Király Jánosné -

Óvónénik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a haon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a haon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában