2022.12.11. 10:30

Cristiano Ronaldo sírva búcsúzott a vb-től

Ki gondolta volna, hogy az előzetesen lesajnált F csoportból Marokkó és Horvátország is ott van a legjobb négy között?

Forrás: AFP

Marokkó folytatta a csodaszámba illő menetelését a katari labdarúgó-világbajnokságon, a szombati negyeddöntőben ezúttal Portugália látta kárát az afrikaiak védelmi reteszének. Marokkó ellenfele a négy között a címvédő Franciaország lesz, amely fordulatos mérkőzésen búcsúztatta (2–1) Angliát. A szigetországiaknál Harry Kane egy értékesített és egy kihagyott tizenegyessel zárta a találkozót, utóbbit a 84. percben.
Cristiano Ronaldo minden bizonnyal az utolsó világbajnoki mérkőzését játszotta Marokkó ellen, a portugál világklasszist ezúttal is csereként nevezte Fernando Santos szövetségi kapitány, az 51. percben állt be, és lendületet adott csapatának. CR7 a lefújás után zokogva ment be az öltözőbe.