HAON - Sport - MegyeII

2019.03.16. 20:41

"Az első félidőt végigaludtuk"

Hajdú-Bihar - Íme, itt vannak a megye II déli bajnokság 17. fordulójának szombati és vasárnapi eredményei.

Báránd KSE–Blondy FC Esztár 3–2 (2–1)

100 néző Vezette: Vasziliu T. (Gulyás S., Kovács Z.)

Báránd: Tóth S. – Pálmai Cs., Nagy Z., Pál I., Csóka G., Vincze R. (Petrezselyem T.), Taricska G., Dan G., Török Zs., Gali R., Papp B. (Láposi T.) Edző: Bodó Lajos.

Esztár: Gurzó B. – Mándi L., Kun I., Pellei E., Szima G. (Czeglédi Z.), Fekete B., Szilágyi Cs., Fekete Sz., Kádár B., Nagy P., Szabó L. Edző: Mándi László.

Gól: Dan G.(2), Pálmai Cs., illetve Fekete B., Mándi L. Jók: mindenki, illetve mindenki Kiállítva: Pál I. Ifi: 0–2.

Bodó Lajos: Ott folytattuk, ahol a múlt héten abbahagytuk. Lendületes, fegyelmezett játék jellemezett minket, mely szerencsére most már győzelemmel párosult. Jól alkalmazkodtunk a nagy szélhez. Büszke vagyok a fiúkra, mert bebizonyították, hogy van jövője a bárándi focinak.

Mándi László: Köszönöm mindenkinek, aki eljött. Albertnek üzenném, hogy szégyellje magát.

Le-Petit DSC–Konyári SE 4–1 (2–0)

100 néző Vezette: Búzás A. (Hadházi I., Kövér T.)

Debrecen: Nagy B. – Bai G. (Komlósi P.), Dobrán Cs., Tóth Cs. (Kövér J.), Szabó B. (Barabás Z.), Piros A., Károlyi N., Nagy N., Répási J. (Szabó G.), Balázs Á., Fehér J. (Orosz P.) Edző: Nagy Róbert.

Konyár: Tamási G. – Csuka Zs., Czibere B. (Bakk I.), Tamási S., Gavrilete R., Lakatos G. (Erdelics T.), Horváth Gy., Mészáros K., Lakatos R. (Erdelics G.), Horváth Á., Szigeti J. (Entersz G.) Edző: Czibere Tibor.

Gól: Szabó B., Dobrán Cs., Piros A., Szabó G., illetve Horváth Á. Jók: mindenki Kiállítva: Bakk I. Ifi: 5–2.

Nagy Róbert: Ahol múlt héten abbahagytuk, most ott folytattuk. Ezt értem a fegyelmezett, gólerős játékra egy nem rossz konyári csapat ellen. Remélem még mindig nem fognak nagyképűnek tartani, de ma is megérdemelten nyertünk, még ilyen arányban is. Gratulálok az ifi csapatunknak az újabb megérdemelt győzelmükhöz. További sok sikert kívánok a Konyár csapatának.

Czibere Tibor Teljesen megérdemelt hazai győzelem. A csapatom nagyon tompán és enerváltan futballozott. További sok sikert a DSC csapatának.

Püspökladányi LE–Nagyrábé Petőfi SK 1–2 (0–2)

80 néző Vezette: Kertész F. (Gyarmati I., Péter A.)

Püspökladány: Katona N. – Jámbor M., Nádházi T. (Nádházi S.), Baranyai L., Bodó T. (Veres S.), Szabó P., Kelemen L., Szabó B. (Szabó L.), Danka L., Horváth I., Mile B. (Varga M.) Edző: Fülöp András.

Nagyrábé: Nagy J. – Kovács A., Szabó P., Kunkli B. (Jónás G.), Vincze Cs., Faragó L. (Tiba K.), Balogh M. (Balogh R.), Mészáros I., Ferenczi L., Johan Gy. (Ötvös A.), Gál M. Edző: Tóth Péter.

Gól: Danka L., illetve Faragó L.(2) Jók: Baranyai L., Horváth I., Nádházi T., illetve mindenki Ifi: 3–5.

Fülöp András: Az első félidőt végig­aludtuk és kétgólos hátrányba kerültünk, melyet magunknak köszönhetünk. A második félidőben egy teljesen új csapat ment ki a pályára, ez akarásban és helyzetekben is meglátszott. A mérkőzés összképe alapján minimum ikszes meccs lett volna, de sajnos a hét hiányzónkkal ennyire futotta.

Tóth Péter: Gratulálok a csapatnak, megérdemelt győzelmet arattunk. Az első félidőben jó játékkal, kétgólos előnyt szerezve mentünk szünetre. A második félidő közepén kicsit megtorpantunk, de így is sikerült nagyszerű győzelmet aratnunk és megnyernünk az alapszakaszt. További sok sikert kívánok a Püspökladány csapatának.

Vasárnap játszották:

Létavértes SC 97–Földes KSE 2–1 (2–0)

150 néző Vezette: Dávid A. (Darányi A., Gulyás S.)

Létavértes: Fekete S. – Derecskei L. (Varga Gy.), Papp Z., Bárány P., Laczkó I., Bakó L., Mázló D., Bora Z., Demján J., Balogh J. (Szabó Zs.), Vónya P. (Tóth L.) Edző: Kontor Gábor.

Földes: Edző: Bakonyi János.

Gól: Bora Z.(2), illetve Jók: Bora Z., illetve Ifi: 3–1.

Kontor Gábor: Hihetetlen, hogy már megint egy nyugis meccset sikerült izgalmassá tegyünk, de talán majd egyszer sikerül magabiztosabban, jó játékkal, jó helyzetkihasználással megnyernünk egy meccset.

Bakonyi János (Nem értük el, illetve az adatbank meghibásodása miatt bizonyos információk hiányoznak.)