2015.05.13. 12:21

Jámbor magyar bajnok lett

Berettyóújfalu - Bihari SE sportolói közül Füzesi és Szász is éremmel zárta az ob-t.

Berettyóújfalu - Bihari SE sportolói közül Füzesi és Szász is éremmel zárta az ob-t.A Somogy megyei Tabon rendezték meg az erőemelő országos bajnokságot, ahol a berettyóújfalui Bihari Szabadidő és Sportegyesületet három versenyző képviselte. A masters III (60 év felettiek) korosztály -93kg-os súlycsoportban szereplő Jámbor László 365kg-os összteljesítménnyel aranyérmet szerzett, amellyel az abszolút harmadik helyet érte el. A masters I (40 év felettiek) korcsoport -105kg-os súlycsoportjában szereplő Füzesi Zsolt 655,5kg-os összteljesítménnyel a második helyen végzett, amivel az abszolút második helyezést is megszerezte. Az open korcsoport -83kg-os súlycsoportjában szereplő Szász Róbert 612,5 kg-os teljesítménnyel ezüstéremmel gazdagodott.