2013.10.19. 15:21

HAON-ÉLŐ - KTE vs. DVSC-TEVA 0-3 (0-2)

Kecskemét, Debrecen - A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 11. fordulójában a DVSC-TEVA gárdája a KTE-Phoenix Mecano vendégeként lépett pályára szombaton 16 órától Kecskeméten. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on.

KTE

0 - 3

DVSC

Kecskemét, 2013.10.19. 16:00

A KTE-Phoenix Mecano vs. DVSC-TEVA (0-3) mérkőzés után a két vezetőedző értékelte a látottakat.

[poll id="530"]

[liveticker name="haon-live-kecskemet-vs-dvsc-teva-2013-10-19-szombat-1600"]

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I., 11. forduló

Kecskemét vs. Debrecen

0 - 3   (0 - 2)

Kecskemét, 1.412 néző. V.: Andó-Szabó S. (Albert I., Medovarszki J.).

KTE-Phoenix Mecano: Antal - Mogyorósi, Póti, Karan, Forró, Gyagya, Vukasovic, Savic, Nagy, Pekár, Barry. Vezetőedző: Bekő Balázs

DVSC-TEVA: Novakovic - Lázár, Mészáros, Brkovic, Korhut, Bódi, Bouadla, Zsidai, Szakály, Kulcsár, Sidibe. Vezetőedző: Kondás Elemér

Gólszerző: Kulcsár a 32. (0-1), Bouadla a 45. (0-2), Korhut a 80. (0-3) percben.

Sárga lap: Lázár a 22., Gyagya az 57., Balázs a 74. percben.

Kiállítás: Bódi a 26. percben.

Csere: Brkovic helyett Trinic a 21., Póti helyett Gréczi a 46., Forró helyett Balázs a 61., Kulcsár helyett Seydi a 75., Nagy helyett Ebala a 77., Bouadla helyett Vadnai a 85. percben.

[poll id="431"]

A Loki szülinapos játékosa, Bódi Ádám nyögvenyelős, ám sikeres meccset vár a hírös városban.

Kecskeméten javíthat gyenge idegenbeli mérlegén a DVSC-TEVA, az OTP Bank Liga következő, 11. fordulójában a hírös városban lépnek pályára a Kondás-tanítványok szombaton 16 órától.

Szombaton a hétközi Ligakupa-forduló után ismét a bajnokságra hárul a főszerep, az OTP Bank Liga 11. körében a tabella 10. helyén álló Kecskemét együttese fogadja a jelenleg harmadik pozícióban lévő Lokit. Ön mit tippel a meccs végeredményére?